реклама

реклама

Депутати Черкаської міськради прийняли звернення, Запропоноване Павлом Карасем із поправкою Романа Дісканта. «За» проголосували 22 депутати, проти – 7, двоє утримались.

Діскант запропонував включити у текст Карася вимогу про негайне звільнення з-під варти всіх учасників блокади та покарати винних у їх побитті. А також заборонити торгівлю з окупованими територіями.

Після голосування було оголошено перерву, але представники «Азову» і «Свободи», не задоволені прийняттям ліберального проекту, знов робили спробу не випустити депутатів із приміщення. Але депутати різних фракцій, наголосивши на тому, що голосування вже відбулось, таки наполягли на перерві. Після перерви відбудеться розгляд інших питань, винесених на сесію.

Наводимо текст звернення, запропонований Павлом Карасем (без урахування поправок Романа Дісканта).

реклама

Коментарі  

 
0 #9 СОЛДАТ 16.03.2017 17:37
Цитую Ukr:
Дурнику "прохожий", тебе мабуть сильно били по ватний голові кастрюлею, раз іі образ так сильно тебе тревожить? Заспокойся: рашка скоро розсиплеться і тебе тоді попустить

...Не чіпай його друже,він всерівно тебе не зрозуміє.Навіть його нік про нього говорить більш промовисто ніж ті коменти, які він тут публікує.Він же "прохожий" - людина яка йде туди куди його послали.Радує що йти йому залишилося недовго і він уже мабуть бачить свою мету.А зовсім скоро він іі ще і попробує. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Ukr 16.03.2017 14:19
Дурнику "прохожий", тебе мабуть сильно били по ватний голові кастрюлею, раз іі образ так сильно тебе тревожить? Заспокойся: рашка скоро розсиплеться і тебе тоді попустить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Солнце 16.03.2017 13:52
Тень Япончика
Развивая вместе с семьей Юлии Тимошенко свой крымский банк Евгений Двоскин очень возмущается, когда за рубежом в причастности к мафии обвиняются «успешные люди, которые привыкли всю жизнь работать», и особенно — Иосиф Кобзон
примечательное в том, что акционером Генбанка (Крым) остается компания «Хасти Нью Стайл». Она принадлежала Артуру Леонидовичу Чечеткину — бруклинскому риелтору, второму мужу дочери Юлии Тимошенко, а также соответчику по искам, по сведениям «Русской службы BBC», против Тимошенко -старшей и Семена Могилевича.
Несколько месяцев назад в Киеве Чечеткин отпраздновал свадьбу с Евгенией Тимошенко, поразив всех вечеринкой в стиле «Великого Гэтсби», пишет «Бессарабия Inform».
Артур Чечеткин, как и Евгений Двоскин, родом из Одессы. Его отец Леонид Чечеткин в 1990-е годы вел там бизнес, однако из-за некоего конфликта был вынужден эвакуировать сына в США, где жил Вячеслав Иваньков и членам семьи могла быть обеспечена защита
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Богдан 16.03.2017 13:47
Во все времена уничтожали Украину междоусобицы. Взаимная борьба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 прохожий 16.03.2017 10:29
Цитую palamar:
Не мій текст але дуже влучний
"... Мені здається, що тут варто згадати за повноваження і про рівень компетенції.
Коректно приймати рішення, наприклад, такі: "Сільрада села Ол.Калинового приймає рішення заборонити всім підприємствам, що перебувають в громадській власності громади, торгувати на крові. І купувати за бюджетні кошти місцевого бюджету все, що на крові, також забороняємо".
І Київрада також може внести зміни до бюджету і не опалювати місто ворожим кривавим газом.
Чому - ні, якщо це - у вашій компетенції?
А щось вимагати і не відповідати за це - погані большевицькі манери.
...."

Згідний, крім того, що це манери більшовицькі. Це манери саме кастрюлеголових даунів, які прийшли до влади на крові українського народу у 2014 році.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #4 Цирк 16.03.2017 09:20
Цитую Не розумію:
З подачі Президента РНБО ще зранку прийняла рішення заблокувати всі перевезення через лінію зіткнення на Донбасі. З 13-00 годин це рішення вступило в силу. Який резон вже був у цьому піарі? :eek: "Аби було"?


Бо перес*ав, побачив що люди згуртовуються, що йде хвиля бунту... та й спарацював на випередження. А не збирались би по всій україні міські та обласні ради то все по тихому спустилиб на тормозах. Не зря й Гройсман відразу погнав ло Львову обіцяти фінансування та будівництво сміттяпереробно го заовду...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 palamar 15.03.2017 17:55
Не мій текст але дуже влучний
...."
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 Не розумію 15.03.2017 16:42
З подачі Президента РНБО ще зранку прийняла рішення заблокувати всі перевезення через лінію зіткнення на Донбасі. З 13-00 годин це рішення вступило в силу. Який резон вже був у цьому піарі? :eek: "Аби було"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 депутат 15.03.2017 16:39
Ну прямо одні прохвесори зібрались, а ви що не знали, чи не знаїте, що контрабанда йде по всьому кордону, а тут як ви одночасно замітили, щось тут не те.