реклама

реклама

На ім’я Генерального прокурора України Юрія Луценка надіслали депутатський запит на проведення перевірки стосовно обґрунтованості витрат державних коштів на будівництво гелікоптерного майданчика у Каневі Черкаської області. З таким запитом до Генпрокурора звернулися перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко та народний депутат від БПП Марія Іонова, передає УНН з посиланням на прес-службу БПП.

"З огляду на те, що дії, пов’язані з будівництвом гелікоптерних майданчиків у Києві та в Каневі, мають багато спільних рис, вважаємо за необхідне ще раз повернутися до перевірки обґрунтованості витрат державних коштів на будівництво гелікоптерного майданчика у Каневі та вжиття, у цьому зв’язку, заходів прокурорського реагування", - йдеться у запиті.

Народні депутати також попросили Ю.Луценка дослідити, чи не було в діях посадових осіб, які надали дозвіл на будівництво за рахунок бюджетних коштів дуже дорогого об’єкта, ознак: зловживання владою або службовим становищем, що завдало істотної шкоди інтересам громадян України та державним інтересам, привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, ознак перевищення влади чи службових повноважень.

реклама

Коментарі  

 
-2 #14 В повітрі пахне керосином 19.03.2017 23:19
Цитую О.ЧУПРИНА:
Тремти ЗЕЧАРА ригівська.Росплата не за горами.

О це так весна !
Чуприна прокинувся, Булатецький всіх на коліна ставить.
Зараз погуглю щоб дізнатися на кого цієї весни пало око у Танюхи Чорновіл, давно не зажигає.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #13 Регіональна Тальнівщина 19.03.2017 18:17
Цитую О.ЧУПРИНА:
Тремти ЗЕЧАРА ригівська.Росплата не за горами.


О.ЧуПРина - людина-хамелеон або...

Колись він був кумачевим як буряк
Вчора біло-голубим
Сьогодні косить під опозиціонера, якому не байдужа доля Донбасу
А завтра буде цілуватися в засос з яРОШем на фоні американського прапора?!

Ради чого такі сакральні жертви? Чого прагне О.ЧуПРина?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 народ 19.03.2017 18:16
Цих розбірок вистачить рівно на скільки, скільки вони будуть при владі. Коли вони займаються попередниками, то самі в цей час крадуть, а потім все по кругу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Регіональна Тальнівщина 19.03.2017 13:24
Цитую О.ЧУПРИНА:
Своїм хамством ти дограєшся.Не доводь ситуацію до того,що я потрачусь на твою ідентифікацію.


Для початку тов. О.Чуприні потрібно довести СБУ, що він не співчуває ополчєнію ДНР

Але для О.Чуприни є ще 2 варіанти:
1. Потратитися на квиток в Ростов 8)
2. Все ж дочекатися, коли прийде вас визволяти Захарченко з-під гніту "хунти" - дешевше буде
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 О.ЧУПРИНА 19.03.2017 13:12
Цитую Регіональна Тальнівщина:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Регіональна Тальнівщина:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Витрати державних коштів звичайно необгрунтоварі


Обгрунтовані! Там в свій час приземлявся БандюковоОвощ з Азіровим та іншими офіційними особами. Тому потрібно там встановити пам'ятний знак в стилі "нє забудєм нє прастім!" і оголосити територію національною ДНРівською святинею.

Директором поставити О. Чуприну, зарплату платити нафталіном

Своїм хамством ти дограєшся.Не доводь ситуацію до того,що я потрачусь на твою ідентифікацію.


Та пішов ти!

Тремти ЗЕЧАРА ригівська.Росплата не за горами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Регіональна Тальнівщина 19.03.2017 10:24
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Регіональна Тальнівщина:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Витрати державних коштів звичайно необгрунтоварі




Та пішов ти!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Ох 19.03.2017 01:30
А шо там грабувати ?
Не поспішайте гніватися на мене за запитання.
Цікавлюсь тому що Міжгір"я майже розграбили, палац Пшонки вщеньть пограбували.
Хай би собі стояв майданчик, хто зна можливо прийдуть часи і у нас авіація буде літати як в цивілізованому світі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 депутат 18.03.2017 22:33
Цитую Алена:
О, Боже, наконец-то! Читала, что вертолётный "майданчик" Семьи, построенный за 70 млн., до сих охраняют(от кого?) и работникам кто-то оплачивает з/п (за что?)! Во дают! 3 года им не пользуются, а государство его содержит??

Все правильно, потрібно звертатись, ще і великими буквами писать, бо прокуратура сліпа і глуха.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 О.ЧУПРИНА 18.03.2017 20:00
Цитую Регіональна Тальнівщина:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Витрати державних коштів звичайно необгрунтоварі


Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Олена 18.03.2017 18:20
Цитую О.ЧУПРИНА:
Витрати державних коштів звичайно необгрунтоварі і в діяїх службових осіб зловживання владою видно неозброєним оком.Але до чого тут депутатські прохання дослідити....Невже Луценко і без них не добереться до цієї теми?Кожен повинен займатися своєю справою!

Пане Чуприна! Коли 3 роки нікому не бкло діла до вертольотного майданчика Сім"ї, то хоч Папа Римський нехай звертається, аби була привернута увага до розтрати державних коштів - ні за що! Хто там літає? Кого охороняють, або що? Асфальтне покриття? Чи мають надію, що бос повернеться та буде літати?)))