реклама

Служба автомобільних доріг у Черкаській області звернулася до органів місцевого самоврядування, учасників дорожнього руху з проханням співпраці та надання допомоги щодо ситуації із засміченістю автодоріг загального користування побутовими та промисловими відходами.

index

Після зими автодорожники фіксують погіршення стану прилеглих до доріг територій, особливо на виїздах та в’їздах до населених пунктів через утворення стихійних сміттєзвалищ побутових та промислових відходів.

Автодорожники Черкаської області постійно ліквідовують несанкціоновані сміттєзвалища, витрачаючи фінансові ресурси не на покращення стану доріг, а на прибирання сміття, яке залишили жителі краю та учасники дорожнього руху.

Тому, з метою раціонального використання бюджетних коштів Служба автомобільних доріг у Черкаській області звернулася до голів сільських та селищних рад з пропозицією допомогти в організації проведення очистки придорожніх смуг від сміття та ліквідації стихійних сміттєзвалищ, а також провести роз’яснювальну роботу серед місцевого населення та вжити заходів для недопущення засмічення придорожніх смуг у подальшому.

Службою автодоріг області спільно з представниками державної екологічної інспекції та Нацполіції будуть проведені рейди-перевірки для виявлення фактів засмічення у смугах відводу доріг та притягнення винних осіб до відповідальності.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області сподівається, що в подальшому належний санітарний стан смуг відведення автомобільних доріг буде підтримуватися територіальними громадами постійно. Роботи з благоустрою узбіччя триватимуть і надалі.

Прес-служба САД у Черкаській області

реклама

Коментарі  

 
+1 #2 злой 26.03.2017 18:46
Эта дорожная *******,совсем уже оборзела.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #1 Сидоров. 25.03.2017 21:01
С больной головы на хворую. Сельсоветы должны убирать территорию в селах.А дороги и кюветы должны содержать служба автодорог. Им на это выделены деньги и платят зарплату.Если хотят, чтобы убирали сельсоветы,дык нет проблем, перечислите деньги согласно прейскуранту и голова сельсовета решит эту проблему. НО деньги утром, стулья вечером.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...