реклама

реклама

Перше заняття на оновленому футбольному полі сьогодні провели у спеціалізованій школі №17. Протестувати сучасне покриття і, навіть, – забити гол у ворота, мав змогу і особисто міський голова Анатолій Бондаренко, який спільно із своїм заступником Ігорем Коломойцем, директором департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігорем Волошиним та депутатом обласної ради Юрієм Ботнаром завітали на урочисте відкриття цього спортивного майданчика.

Вітаючи учнів та педагогів з оновленим футбольнем полем, міський голова відзначив, що це – спільна робота влади і депутатського корпусу у рамках виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Черкаси, де була заздалегідь запланована реконструкція зазначеного спортивного  об’єкта.



А саме:  повністю замінено старе покриття на нове, сучасне високої якості, оновлено і пофарбовано захисний паркан та футбольні ворота.

Загалом на відповідні роботи з реконструкції зазначеного майданчика з міського бюджету було виділено близько 250 тисяч гривень.

Анатолій Бондаренко наголосив, що робота з оновлення існуючих та будівництва нових футбольних полів у черкаських навчальних закладах  продовжуватиметься й надалі.

Приміром, наступними на черзі – школи №32, 28 та 34, де цього року планується обладнати подібні спортивні об’єкти.

Про це повідомили в Черкаській міськраді.

реклама

Коментарі  

 
+5 #9 руки вгору 08.04.2017 23:53
В робочий час?А слабо поганяти на бульварі Шевченка? У пацанів було важке детинство-не догралися
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Травматолог 07.04.2017 18:07
Подейкують, що Бондаренко забив не ВолошинУ, а ВолошинА. З обох ніг.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #7 Турбо Петя 07.04.2017 17:03
Чого ви такі злі? Що майданчик - це погано? Обговорюйте те, що матеріальне, яке мені діло який урюк це робить, головне що діти розказують про майданчик, а ви знову про урюк.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #6 Шура. 07.04.2017 12:26
Противно. Не надоїло піаритись? Таке враження як будь то Толя добавив ще коштів зі своєї кишені. Через місяць після відкриття буде знову відкрита чергова кримінальна справа по питанню завищення суми коштів за виконані роботи. Все як завжди...А в кишеню ,звичайно поклав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 федор принципиальный 07.04.2017 11:50
Волошин труханул и пропустил мяч,иначе завтра была бы директором департамента опять.......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #4 Набридли! 07.04.2017 10:33
Знов з Бунякіним у обнімку? У цього "директора" ще треба повчитись буть таким, щоб не тонуть :-x Скандал за скандалом: то центровим "регіоналом" був у місті з агітацією за Яника у школах, то сопляк-мажор паркувався на тротуарі три роки підряд, і директор цього "не бачив", то училка залякує дітей і плює на українську мову, а Бунь її вигоражує - і хоч би що!
А виявляється - достатньо підгодувать "мера" бутербродом із шкільної столовки і дать погецать мячика на шкільному стадіоні - і ти вже недорканий майже як нардеп!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 ото 07.04.2017 10:18
Макаренко треба було поставити воротарем
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+33 #2 Що це було? 07.04.2017 10:04
Ох і примітивна постановка! Що "гол" підлеглому, що Волошин на коліні перед радісним Бондом. :-x
У Путіна навчилися ідіотським "зарисовкам"? Тоді пірни в Дніпро, Толя, і амфору з дна дістань. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #1 Урюк 07.04.2017 09:12
Чим би дитя не тішилось, аби не плакало...