реклама

реклама

Перший в Україні вуличний контейнер для відпрацьованих ламп та батарейок днями встановили у Черкасах. Про це у Facebook повідомив черкащанин Станіслав Чуприна.

140580

Такий захід став можливим за сприяння ГО "Розбудова". Контейнер встановлений за міськрадою, найближче до бульвару Шевченка.

Як зазначає ВІККА, заходити з боку парковки ТРЦ "Любава", або телефонувати у відділ екології міськради.

реклама

Коментарі  

 
+1 #10 Вікторія 14.04.2017 11:05
Цитую Світлана:
Звідки така освідомленість у Катрін?Відчувається і дуже намагання накакати в капусту.Тому ми так і живемо.А по суті міські екологи молодці.
Вікторія, ви дружина бондаренка? Так нахвалювати бездарну роботу черкаського міскьвиконкому можуть тільки родичі керманичів.
Чоловіка звуть Анатолій,але не Бондаренко.Про бездарну роботу мерії знаю не менше вашого,але тут мова про про позитивні моменти в роботі міських екологів.Читайте уважно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 ГРИША 13.04.2017 17:33
Цитую Полтавський підприємець:
Файну справу зробили черкасці.Де можна придбавати такі контейнери?Готові за власний кошт закупити десяток таких красеней та подарувати мерії Полтави.

Кльовий підхід.Проте якесь Падло мінусує навіть цьому.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Світлана 13.04.2017 15:10
Звідки така освідомленість у Катрін?Відчувається і дуже намагання накакати в капусту.Тому ми так і живемо.А по суті міські екологи молодці. Вікторія, ви дружина бондаренка? Так нахвалювати бездарну роботу черкаського міскьвиконкому можуть тільки родичі керманичів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Світлана 13.04.2017 12:10
Цитую Полтавський підприємець:
Файну справу зробили черкасці.Де можна придбавати такі контейнери?Готові за власний кошт закупити десяток таких красеней та подарувати мерії Полтави.

Зверніться до відділу екології Черкаської міської ради.Вони разом одним їз підприємств Черкас планують налагодження серійноо виробництва.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Галя 13.04.2017 11:57
А в Київстар контейнер вже давно прибрали ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Вікторія 13.04.2017 09:46
Цитую Катрин:
Цитую Патрик:
Контейнеры для батареек в любом АТБ есть и в Ватсонсах тоже и в Эпицентре на центральном входе.

Там стоять безкоштовні, а тут з бюджетним фінансуванням. І ця реклама, це як акт про викоання робіт та освоєння коштів.

Звідки така освідомленість у Катрін?Відчувається і дуже намагання накакати в капусту.Тому ми так і живемо.А по суті міські екологи молодці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #4 Катрин 13.04.2017 09:36
Цитую Патрик:
Контейнеры для батареек в любом АТБ есть и в Ватсонсах тоже и в Эпицентре на центральном входе.

Там стоять безкоштовні, а тут з бюджетним фінансуванням. І ця реклама, це як акт про викоання робіт та освоєння коштів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Патрик 12.04.2017 14:44
Контейнеры для батареек в любом АТБ есть и в Ватсонсах тоже и в Эпицентре на центральном входе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Полтавський підприємець 12.04.2017 08:16
Файну справу зробили черкасці.Де можна придбавати такі контейнери?Готові за власний кошт закупити десяток таких красеней та подарувати мерії Полтави.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 пенсіонер 12.04.2017 00:32
утилізація батарейок - то немалі гроші.соромно що вперше і ще треба телефонувати ....