реклама

реклама

Для журналістів «Прочерку» ця історія розпочалася не з сьогоднішнього брифінгу фракції ВО «Свобода» в обласній раді, а ще з пятниці, коли до редакції зателефонував чиновник і заявив про вилучення документів в департаменті культури та взаємозв’язків з громадськістю.

DSC_0004

«Йде рейдерське захоплення департаменту. Керівника усунули від виконання обов’язків», – заявив співрозмовник.

Згодом заступник голови ОДА повідомив редакцію, що нічого подібного не відбувається, керівник департаменту, тобіж Олег Островський просто перебуває на лікарняному.

Але вже сьогодні в перерві сесійного засідання обласної ради представники «ВО «Свобода» повідомили деталі за лаштунків. Самі депутати припускають, що нижчеописані махінації можуть натякати на корупційні діяння та просять правоохоронні органи зреагувати належним чином.

«12 квітня до управління культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА надійшов документ, яким управлінням захисту економіки департаменту захисту економіки Національної поліції повідомило про те, що розпочало службове розслідування дотримання вимог антикорупційного законодавства керівниками структурних підрозділів Черкаської ОДА. Мова йде саме про Сергія Овчаренка, заступника голови ОДА, та Миколу Сухового, заступника начальника управління культури та взаємозв’язків з громадськістю. Ми випадково були минулої п’ятниці в приймальні і бачили, що відбувається в управлінні. Нічим іншим, ніж чисткою документів я це назвати не можу», – зазначив депутат облради від «Свободи» Сергій Воронов.

Його колега Володимир Волкович зазначив, що до 12 квітня, виявляється, Суховий та Овчаренко були очільниками ліквідаційної комісії колишнього управління культури, через яке і після оголошення про ліквідацію проходили бюджетні кошти.

«Також ці двоє були очільниками так званої централізованої бухгалтерії при управлінні культури. Це юридична особа, яка за фактично немає засновників, і продовжує працювати в повітрі, але через яку йдуть бюджетні кошти для практично всієї галузі культури. Також 12 квітня нинішній очільник галузі Островський усувається від виконання обов’язків, а іншими словами, його просто усунули… Вже 13 квітня черкаський ЦНАП реєструє нову структуру – департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю. При цьому під час реєстрації не було вказано керівників структури. При цьому, того ж дня тимчасово виконуючий обов’язки Суховий дає розпорядження  про передачу кадрової та іншої документації іншій особі», – каже Волкович.

Депутати дивуються: виходить, що є старе не ліквідоване управління культури, де чиновники самі себе призначили головами ліквідаційної комісії, є управління культури та взаємозв’язків з громадськістю, що з’явилося після майдану, і ще є департамент культури, зареєстрований у ЦНАПі.

«Отже, навіть в процесі ліквідації, старе управління проводило певні господарчі дії…» – дивуються депутати, вимагаючи розслідування таких дій влади.

Голова фракції «Свободи» Юрій Ботнар каже, що це серйозні звинувачення певних посадових осіб ОДА, що має негайно розслідуватись.

«Поверхневий огляд документів свідчить про те, що певні незрозумілі дії відбувалися. Отже, певні чиновники допускали в роботі непрозорі діяння, що неприпустимо для роботи обласної державної адміністрації. Ставитимемо питання про неприпустимість подальшого перебування на посадах Сухового і Овчаренка. Хочеться ретельної перевірки компетентними органами таких дій», – зазначив Ботнар.

реклама

Коментарі  

 
+7 #51 правда 27.04.2017 01:55
суховой уберет островского,кот орий не пляшет в его схеме
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #50 Муха 25.04.2017 13:01
Цитую Рыло нарыло:
А как это может быть, чтоб сами себя проверяли? И кто ж будет крайним? Ну ясно, Островский. Сам себя ж виноватым не назначишь?

Они и проверят, и вердикт вынесут. Круговая порука. Говорят там много чего пропало после ликвидации. В неизвестном направлении. Суховой правда направил направление то самое.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #49 Рыло нарыло 24.04.2017 21:00
А как это может быть, чтоб сами себя проверяли? И кто ж будет крайним? Ну ясно, Островский. Сам себя ж виноватым не назначишь?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #48 Вже є коментар 24.04.2017 15:10
Цитую Де коментар ОДА?:
чому не прокоментує скандал чи хоч якась шістка з його прес-служби?!
Вже ж прокоментувати "шістка з прес-служби", але чомусь з Ткаченковоі, а не Овчаренковоі. Губера вирішили підставить по повній під мутки,якими не він займався?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #47 Равін 24.04.2017 13:09
Цитую Чигиринець:
Островский -это такой же проходимец,как и вся ткаченковская камарилья.Чигиринщина очень хорошо познакомилась с этим клоуном в вышиванки,а по совместительств у- кидала.Приезжайте к нам на Чигиринщину, вам многое могут рассказать про этого "активного" человека.

Долго думал ,что написать?Фактами оперируй,а раз их нет,то помалкивай,сойд ёшь за умного...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #46 Де коментар ОДА? 24.04.2017 11:31
Хай Овчаренко заховався від коментарів - йому справді краще мовчати, бо розумного ще жодного разу не сказав. Але чому не прокоментує скандал чи хоч якась шістка з його прес-служби?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #45 Журавка 24.04.2017 10:13
Цитую Влад:
Цитую Валентина:
Сухового - геть! Дайте дорогу молоді. Островського в начальники! Посміли руки на АТОвця підняти! Куди дивляться атовці! Не допустіть повернення регіоналів!

Ну ты меня рассмешил,остро вский "атовец".К сожалению таких вот островских-атовцев,в скором времени будет больше чем "чернобыльцев".

Цитую Влад:
Цитую Валентина:
Сухового - геть! Дайте дорогу молоді. Островського в начальники! Посміли руки на АТОвця підняти! Куди дивляться атовці! Не допустіть повернення регіоналів!

Ну ты меня рассмешил,остро вский "атовец".К сожалению таких вот островских-атовцев,в скором времени будет больше чем "чернобыльцев".

Противно читать!Да АТОВЕЦ!Да пережил лето "14-го"!Да помогал и до сих пор помогает!Да поддерживает кто жив ещё остался.И чтит погибших.Я б не стал так глупо отзывается ,о тёх ,кто там были ПЕРВЫМИ!Если б не такие как Островский ,то не понятно чем бы все закончилось.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-30 #44 Солдат 24.04.2017 08:01
Цитую Nazar:
В країні безвладдя. Контрреволюція піднімає голову. Вони панічно бояться виявлення масштабів відсутності речей у фондосховищах музеїв області та розкрадання держкоштів...

Стодоля йди ..........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+44 #43 Дивуєте поведінкою 24.04.2017 07:56
Хто надасть інформацію про стан бухгалетерії, бо переконаний, що і через два тижні ретельних підтасовок там - досі бардак? А головне - чому через стільки часу після розгортання гучного скандалу його досі не прокоментував губернатор чи хоч якийсь поганенький його заступник?! Хай Овчаренко коментує - його не шкода, бо все-рівно на посаді не втримається, якщо звільнять Островського і дадуть сигнал: система гнила і справді сидить на фальшивих дублюючих структурах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+39 #42 Дивуєте поведінкою 24.04.2017 07:54
Цитую Валентина:
Сухового - геть! Дайте дорогу молоді. Островського в начальники! Посміли руки на АТОвця підняти! Куди дивляться атовці! Не допустіть повернення регіоналів!

Валько, це ти так тупо спробувала підставить Островського? При чому твоє ідіотське "Островського - в начальники!", якщо він і є начальник управління?"Зам", який всім розказував, що він буде губернатором замість Ткаченка каже, що Островський на лікарняному - то мабуть, таки ж на лікарняному? Чи Овч просто бреше, як і завжди, а Островського і справді хочуть звільнить, так як "Свобода" каже?
Тоді виникають запитання до серргія овчаренка і людини, яку умовно назвемо ляпунова: що ж там відбувається з "подвійними" управліннями в ОДА? Може, це не єдине таке управління і подібна система задіяна ще десь? ;-)