реклама

реклама

Стало відомо, що 46-річний Ігор Мороз, який воював проти України в складі незаконних збройних формувань так званої ДНР, помер у слідчому ізоляторі міста Корсуня-Шевченківського, повідомляє газета «Вечірні Черкаси». Чоловіка поховали 9 квітня.

Мороз – Дійсно, я можу підтвердити, що Ігор Мороз помер, – каже Катерина Дрога з прес-служби СБУ. – Проводиться експертиза, причини смерті встановлюють.

У Корсуні-Шевченківському кажуть, що Мороз помер, бо десь роздобув випивку, яка була несумісна із тим лікуванням від алкоголізму, яке він проходив.

Незадовго перед тим Ігор повернувся до рідного міста.

– Тут він напився до чортиків, – каже ветеран війни на Донбасі Олег Собченко. – Його й узяли в стані алкогольної коми. Це алкоголік зі стажем. Ходив Корсунем, просив гроші на випивку. У 2015 році подався в зону бойових дій. За офіційною версією, поїхав до родичів у Ростовську область на заробітки. А вже звідти подався в ДНР.

Собченко розповідає, що Мороза не хотіли ховати на міському кладовищі поруч із могилами загиблих на Донбасі воїнів АТО.

– Його закопали там, де ми вказали – на околиці міського кладовища в найбільш віддаленому кутку, – розповідає Собченко.

Юрій Стригун

реклама

Коментарі  

 
0 #9 Факт 06.05.2017 23:37
Воевал с водкой. Водка оказалась сильней.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 СОЛДАТ 24.04.2017 15:04
Цитую Солдат:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Уманский Еврей:
Проклятие бумерангом возвращаются, поэтому советую людям думать прежде чем языков болтать. А что касается смерти этого человека в тюрьме, тот тут мне кажется его просто убили, отравили специально. Ганьба!

І часто до тебе Моня цей бумеранг повертається?Чи так в Талмуді написано? Абсолютно не важливо від чого помер цей ватний іуда, чи від білоі гарячки,чи від передозу,чи від срачки - головне що він отримав те що заслужив. ;-)

Солдат здохни.
Ти "скрєпний" здохнеш першим :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #7 Солдат 24.04.2017 08:02
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Уманский Еврей:
Проклятие бумерангом возвращаются, поэтому советую людям думать прежде чем языков болтать. А что касается смерти этого человека в тюрьме, тот тут мне кажется его просто убили, отравили специально. Ганьба!

І часто до тебе Моня цей бумеранг повертається?Чи так в Талмуді написано? Абсолютно не важливо від чого помер цей ватний іуда, чи від білоі гарячки,чи від передозу,чи від срачки - головне що він отримав те що заслужив. ;-)

Солдат здохни.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 СОЛДАТ 23.04.2017 20:03
Цитую Уманский Еврей:
Проклятие бумерангом возвращаются, поэтому советую людям думать прежде чем языков болтать. А что касается смерти этого человека в тюрьме, тот тут мне кажется его просто убили, отравили специально. Ганьба!

І часто до тебе Моня цей бумеранг повертається?Чи так в Талмуді написано? Абсолютно не важливо від чого помер цей ватний іуда, чи від білоі гарячки,чи від передозу,чи від срачки - головне що він отримав те що заслужив. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #5 Уманский Еврей 21.04.2017 02:17
Проклятие бумерангом возвращаются, поэтому советую людям думать прежде чем языков болтать. А что касается смерти этого человека в тюрьме, тот тут мне кажется его просто убили, отравили специально. Ганьба!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #4 иван 20.04.2017 18:03
к сожалению в городе черкассы и мы здесь живём и всё это терпим
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 СОЛДАТ 20.04.2017 13:51
Цитую иван:
Да вроде на глубине 2 метров от земной поверхности все равны чего уж там м .У нас людей на которых десятки уголовных дел открывали в бытность за мошенничество и воровство почётными гражданами города признают.

Где это у вас уголовников почетными гражданами признают?....В Астрахани или в Ростове?.На глубине 2 метра действительно все равны.Только не все стоят в одном строю. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 иван 20.04.2017 12:36
Да вроде на глубине 2 метров от земной поверхности все равны чего уж там м .У нас людей на которых десятки уголовных дел открывали в бытность за мошенничество и воровство почётными гражданами города признают.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 СОЛДАТ 20.04.2017 11:57
Цілком логічне завершення кар"єри "руського вітязя"...земля йому стікловатою... ;-)