реклама

реклама

Верховний Суд України на спільному засіданні палат зняв питання щодо неутворення районних у місті Черкаси рад з розгляду. Заяву Соснівської районної ради м. Черкаси про перегляд постанови Вищого адміністративного суду Україні у справі про визнання рішення Черкаської міської ради "Про неутворення районних у місті рад" повернуто до Вищого адміністративного суду.

– Уже немає сенсу керівництву районних рад гальмувати ліквідаційні процеси, «загравати» із колегами, боротись проти виплати зарплати власним же працівникам, – говорить керуючий справами виконавчого комітету Микола Кудрявцев. – Час уже серйозно поставитись до цього питання і нарешті завершити усі ліквідпроцедури.

Крім того, міська влада отримала лист-роз`яснення від Центральної виборчої комісії, відповідно до якого дозволено створити міський орган ведення Державного реєстру виборців. Таким чином працівники відповідних відділів Соснвіського та Придніпровського районів незабаром будуть переведені до нової служби і розпочнуть повноцінну роботу. Про це інформує прес-служба МВК.

реклама

Коментарі  

 
-8 #17 Птицеед 02.12.2011 12:56
Ласточка, просили же тебя, не каркай! Если не понимаешь, пойди и спроси у своего начальства, пусть тебе растолкуют. ;-) М-да, думалось, что в районах ВСЕ умные....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #16 Ласточка 01.12.2011 23:45
Если решение СУДА действует, то скажите, на каком основании действуют наши райруководители , получая зарплату???? Потому что ВЫСШИЙ суд решил послать их на фиг, а Верховный прости Господи,еще одни бюрократы, стал еще раз пересматривать????? Грязь одним словом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #15 Специалист 01.12.2011 17:33
Цитую Пар:
А чи діє рішення Верховного Суду про зупинення рішення міської ради про неутворення райрад. Якщо так, то чого міськвиконком гази пускає.

Даже сняв с рассмотрения вопрос решение Суда действует. И в правовом обществе это было бы законом. Но не в Черкассах. А газы пускает, бо у них несварение желудка на районы :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #14 Лунтик 01.12.2011 15:11
Ну не мають почуття власної гідності в районах, ну що поробиш?! Корабль йде на дно, а керманичі премії вициганюють, мало не на колінах повзають..тьху! Огидно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #13 Пар 01.12.2011 13:45
А чи діє рішення Верховного Суду про зупинення рішення міської ради про неутворення райрад. Якщо так, то чого міськвиконком гази пускає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #12 Специалист 01.12.2011 12:57
Цитую прохожий:
остались отставники-песионеры

Брехня. Я не принадлежу ни к тем ни к другим. Но никто ничего даже не предлагает а у меня тоже семья.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #11 Птицелов 01.12.2011 12:48
Ласточка, не каркай! Сама скоро попадешь на биржу. Скоро сокращение и совсем не ясно кто останется, а кто улетит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #10 Сокол 01.12.2011 12:42
Одарич запустив підбиту ласточку із Брюсселя?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #9 Орест 01.12.2011 11:57
От хто хоче нахапать так це точно одарченко та його вільні від совісті демики разом з партією влади.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-22 #8 Барралгин 01.12.2011 11:38
Каждый раз, когда это в пику господам Душку и Дубине-это беззаконие и произвол, а когда решения судов в их пользу-это торжество Демократии и Благолепие. Палитесь, господа юристы райисполкома, палитесь. :-*