реклама

реклама

Депутат Черкаської обласної ради від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Микола Овчаренко подав декларацію про доходи за минулий рік. Дохід за минулий рік у депутата складався з пенсії 136338 грн та процентів у розмірі 4259440 грн від ПАТ КБ ПРИВАТБАНК.

7205d1b8ad6202f8a749281867800261

На банківському рахунку депутат має 29427696 грн, а готівкою 570000 грн та 110000 доларів.

Також він сплатив за кретитом 121335 грн і витратив 32000 грн на страхування.

У власності Миколи Овчаренка є автомобіль ГАЗ-21 1964 року випуску (вартість на дату набуття у власність становить 14 тисяч) та LAND ROVER (вартість на дату набуття у власність становить 950 тисяч).

З нерухомості Микола Семенович зареєстрував будинок, земельну ділянку та офіс. Перші два об’єкти перебувають повністю у його власності. Набуття права власності будинку площею 399.1 м2 – жовтень 1999 року, а набуття права власності земельної ділянки площею 663.8 м2 – березень 2001. Щодо офісу, то його площа 160.6 м2 і тут права власності розділені пополам з сином – В’ячеславом Миколайовичем, дата набуття права власності – жовтень 2014 року.

Декларант має 70% від загального капіталу корпоративних прав у ТОВ "УКРХОЛОД - СЕРВІС" та 54% у ТОВ «УКРАЇНА ЦЕНТР»

У декларанта відсутні об’єкти незавершеного будівництва та цінні папери.

Цікаво, що члени родини у суб’єкта декларування не зазначені.

реклама

Коментарі  

 
+2 #19 Обидва Овча набридли! 27.04.2017 21:23
Овчаренко - рідкісне *** :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #18 Тарасов 25.04.2017 14:37
ОЦЕ ТАКі В НАС КЕРМАНИЧі ОБЛАСТі....вор на вору сидит и поганяет
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #17 Спостерігач 25.04.2017 12:22
Чужі гроші очі муляють. Так завжди було і буде. Цікавить інше питання. Скільки Овчаренки на АТО перерахували, скількох солдат на ноги поставили, скільком дітям чи хворим допомогли? Чи вони на мішках з грошима сплять?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #16 З Києва пишуть 24.04.2017 20:10
Цитую Не депутат он:
Этот чувак, "потерявший" в декларации как минимум пиццерию, пивнуху и банк с жлобским названием "Диамант" в отжатой части управления архитектурыов.

Сьогодні "банк с жлобским названием "Диамант"(с) оголошений банкротом! Знову, падли, кинули людей на гроші вкладів! :-|
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #15 Не викликає він довіри 24.04.2017 19:57
Цитую Династія?:
Микола Овчаренко був заступником губернатора Черевка з гуманітарних питань. "Плотно" займався грошима "Золотоі підкови". При Тулубу перекантувався радником голови облради Черняка. При Ткаченку пристроїв сина на свою ж колишню посаду зама губера, тільки замість "Підкови",справді золотоі по грошах - всього-навсього довгобуд драмтеатру.

Кажуть, Черевка підставив, як тільки під тим крісло захиталося. Такий "друг" - справжнє позорище для будь-кого. :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #14 Реаліст Комаров 24.04.2017 19:10
А може досить писати про чиїсь мільйони. Нічого це не змінить, адже надворі лад такий - капіталізм. А це насамперед гроші, а вже потім якісь принципи і мораль. І не нами ці принципи заведено і не нам їх критикувати. І щоб там не було- в Україні чиновники будуть багатіти ще років з 20, а вже потім наступить чистий капіталізм, як у Швейцарії чи Норвегії. А нам лишається лише випускати пару в коментарях...............
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #13 депутат 24.04.2017 17:12
А ми добра чекаєм і не тільки від них самих, а і від тих, що їх брали на посади.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #12 володимир 24.04.2017 16:54
А мені ........ шкода бо накрав при Черевку та Черняку-Тулубі 30 лімонів по курсу 8,а зараз 27,більше як втричі збіднів і ніхто не пожаліє, одна надія на сина-Хапугу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #11 володимир 24.04.2017 15:35
Все життя на державній службі,будучи замом у черевка косив бабло собі і патрону губернії, потім радив Черняку не забуваючи про себе.Невже треба мати багато розуму,щоб довести людям,що його дом ТЮРМА.Але вдячний Черевко порешали с Ткаченком призначити сина продовжувати сімейно-злочинну діяльність.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #10 Майдаун 24.04.2017 14:26
Ми перемогли ,за цих i вбивали сами себе !