реклама

реклама

Невідомий єврейський товстосум готовий запропонувати українцям нечувані гроші за їх згоду на перепоховання праху Раббі Нахмана в Єрусалимі. Цю ініціативу з радістю готові підтримати українські націоналісти.

Як повідомляє izrus з посиланням на сайт Другого каналу ІТВ Mako, на сьогоднішній зустрічі з Президентом України Віктором Януковичем глави ізраїльського уряду Біньямін Нетаніягу збирається підняти питання про перезаховання праху Раббі Нахмана з Умані в Ізраїлі. Дану ініціативу просуває депутат Кнесета від правлячої партії Дані Данон. За його словами, якийсь дуже заможний єврей, що побажав залишитися інкогніто, готовий пожертвувати нечувану суму на перезаховання великого цадика біля підніжжя  Храмової гори в Єрусалимі.

Частина Браславських хасидов давно виступає за те, щоб вивезти прах Раббі Нахмана з України на Святу землю. Вони розуміють, що щорічне паломництво до Умані десятків тисяч євреїв забезпечує Україні величезні доходи, і тому за згоду офіційного Києва на перезаховання цадика доведеться заплатити високу ціну. За їх словами, вони на це готові - йдеться про суму, яку називають "казковою".

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #10 Чорний полковник 02.12.2011 11:26
Та той "товстосум" відомий - кандидат в кнесет... Заробляє собі політичне ім'я... Маланец, одним словом!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Язя 02.12.2011 10:10
Цитую мойша:
100$ больше евреи не дадут!!!!


А поторговаться можно?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Політтехнолог 01.12.2011 22:03
Найсмішніше те, що ніякого праху Цадика Нахмана вже давно там немає) І без товстосумів наші продали))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Ну-ну 01.12.2011 21:43
Цитую Нетолерантний:
Нехай забирають до всіх чортів.

Неправильный псевдоним - надо было назваться антисемитом - больше соответствует истине.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Кирсан 01.12.2011 20:15
Люди,Ви що ***.У нас і так немає що показувати туристам.
Хай хоч до Нахмана їздять!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Уманчанин 01.12.2011 17:04
Та яка там оплата, хай заберуть, ми ще самі доплатимо!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Нетолерантний 01.12.2011 16:51
Нехай забирають до всіх чортів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 мойша 01.12.2011 13:53
100$ больше евреи не дадут!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #2 Дмитро 01.12.2011 13:52
сумма осяде в кишені Президента, а "товстосумм" - ізраїльський народ . жаль, що карпати розвиваються як туристичний регіон, а в нас не хочуть розвивати туризм..

з націоналізмом єдиним далеко не підеш . (
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 Детектор 01.12.2011 13:46
Цікаво: чому це Нахман - "черкаський", а не уманський? І як можна називати "товстосумом" людину, про яку ніхто нічого не знає - навіть того, чи дійсно існує такий у природі? Як кажуть північні сусіди: "А бил лі мальчік?"