реклама

реклама

Товариство "Черкасиміськбуд" спільно з ТОВ "Автомагістраль-Центр" закупили нову сучасну техніку. У їхньому арсеналі з’явилися 10 нових машин, які призначені для повного циклу укладання асфальту. Зокрема, з її можливостями ознайомився і міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

468107

Так, один із підрядників нині здійснює реконструкцію вулиці Менделєєва від вул. Санаторної до вул. Ярослава Галана.

За словами генерального директора ТОВ "Черкасиміськбуд" Анатолія Бурського, нова техніка працюватиме як на дорогах міста, так і на обласних магістралях.

Днями цю техніку підрядники презентували міському керівництву. Про це повідомляє прес-служба Черкаської міської ради

707517

885432

реклама

Коментарі  

 
+3 #22 Урюк 30.04.2017 14:04
Цитую федор принципиальный:
Когда отремонтируют дорогу Черкассы-Чеховка-Мельники на Ирклиев,кто может ответить ?

Не можна її ремонтувати, бо як тільки там постелять асфальт, всі фури (зерновози,нафт овози...) будуть їхати низом, минаючи ваговий пост на Золотонішському КП. Тому не ремонт цієї дороги то ї стратегічний план "Укравтодору" :lol: :lol: :lol: .До речі,там раніше висів знак, забороняючий рух ваговикам, але ті його вочевидь самі ж і зняли,вбили дорогу, а тепер чекають щоб її відремонтували.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #21 Корозія. 30.04.2017 11:22
Приватник закупив техніку отримавши від бригади повну гарантію в визначенні його підрядником на будівельні роботи по місту Черкаси. Шановні а де ж тендерні процедури, Прозоро? Тратити такі кошти без впевненості в об'ємах робіт, ніхто не буде. А наш недоучка - будівельник ,іще і піариться на цьому. Це називається корупцією!!!Чом у мовчить антимонопольний комітет? Кругова порука?...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #20 про -черк 29.04.2017 20:48
надо было бы еще для полного куражу строительную каску нацепить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #19 КАпленко 29.04.2017 12:50
Господи,ну прям ленин,вот только бревна не хватает.Где Тимошенко берёт таких клоунов?Юля,может быть ты хороший,честный политик,но на следующих выборах,благода ря таким шутам,которых в твоей команде пруд пруди,голосоват ь за твою полит.силу не буду и активно буду в этом помогать другим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #18 депутат 29.04.2017 10:57
Техніка нова, техніка буде працювати, а от процесом будуть керувати все ті старі, тому сподіваись на значні зрушення марно. Краще б їх, замінить технікою, щоб не могли красти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 бондиада 29.04.2017 08:27
Цитую Ну і Д*****:
Якого біса мер натягнув жилетку працівника автодору? Пофоткаться?

то бронежилетка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #16 333 28.04.2017 23:21
По улице Надпильной (Ильина) если ехать со стороны центра переехать Черновола справа будет магазин Примьер в здание которого встроен банкомат ПриватБанка
и вот где-то напротив этого банкомата слевой стороны дороги есть волшебная яма - она вроде и не большая, но глубокая и с одной стороны торчит куском асфальта.
Я это к чему - я когда выхожу на балкон, то практически день через день слышу резкий удар и тормозящую машину со звуком спускающегося колеса, а позавчера и просто шел рядом и тоже машина пробила колесо. Но это только то, что я вижу - а я на нее целый день не смотрю. Бьют и диски и шины каждый день. Как бывший автомобилист примерно могу представить пламенные речи водителей в сторону всех и вся. Уважаемые чиновники залатайте волшебную ямку, пожалейте ауру своих родственников.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 нє!! нє Ray Ban 28.04.2017 22:40
тупой братанчеґ! леннин плачет!! ну хіба тіко шо б токо в "yellowsubштанін ". з двома обома разами "Ку!!" ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 КаГеБи 28.04.2017 18:43
Агент 006 БОНДаренко?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #13 Регіональна Тальнівщина 28.04.2017 18:39
Цитую федор принципиальный:
Когда отремонтируют дорогу Черкассы-Чеховка-Мельники на Ирклиев,кто может ответить ?


Це залежить від чисельності місцевої вірменської громади