реклама

реклама

Управління Служби безпеки України в Черкаській області закликає громадян бути пильними та інформувати правоохоронців про залишені без нагляду підозрілі предмети або транспортні засоби.

n_3028_95986876 Про це йдеться у повідомленні прес-служби управління СБУ в області.

Особливу увагу слід звертати на тих осіб, поведінка яких викликає насторогу. Вони можуть проявляти незрозумілий підвищений інтерес до об'єктів транспортної інфраструктури, місць масового перебування людей, підприємств, військових об'єктів, будівель органів влади та управління.

У разі виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, а також фактів чи інформації про наміри здійснення сепаратистської та терористичної діяльності просимо повідомити про це до Управління СБ України в Черкаській області за номером гарячої лінії: (0472) 37 92 44  та на електронну поштову скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Інформація, що надійде до Служби безпеки України, буде перевірена.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #10 Доктор 09.05.2017 21:26
Правду метеорологи про заморозки на поверхні грунту казали - "бульба" явно приморожена, зморщена і вяло-ватна)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 СОЛДАТ 09.05.2017 20:06
Цитую бульба:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Ukr:
Цитую Скиф:
Будь на чеку - в такие дни - подслушивают стены.... недалеко от болтовни и сплетен до измены !!!

Що, ватан - досі "наізусть" цитуєш всі дурнуваті совкові віршики? ;-)

Він не тільки цитує.Схоже жо він і досі живе в "совку".Таких тут багато. ;-)

Так так так знову зомбований тіпок що позорить таку легедарну професію як солдат нормальне повідомлення в палаючій війною країні про обережність перетворює на чергове розпалювання ворожнечі. Паразит твій нік повинен бути.
І в чому ж ворожнеча Бульбо? В тому що ти жертва совка?В твоєму віці це нормально ;-) До речі - будь обережною,за тобою скоро прийдуть ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 бульба 09.05.2017 18:43
Цитую Ukr:
Цитую Скиф:
Да, героямсало, "болтать - врагу помагать" это именно про тебя !

Що ж ти так напрягаєшся тут, Сіфіл? Краще подзовони мені на номер **-**-**

І навіщо дзвонити коли звідтіля крім запродунського му му му й годі сподіватись щось почути.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 бульба 05.05.2017 20:22
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Ukr:
Цитую Скиф:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 до речі 05.05.2017 19:18
Свіжий анекдот.Суд разрешил СБУ прослушивать лидера «ДНР»
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #5 Ukr 05.05.2017 16:43
Цитую Скиф:
Да, героямсало, "болтать - врагу помагать" это именно про тебя !

Що ж ти так напрягаєшся тут, Сіфіл? Краще подзовони мені на номер **-**-**
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #4 СОЛДАТ 05.05.2017 16:04
Цитую Ukr:
Цитую Скиф:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 Скиф 05.05.2017 15:46
Цитую Ukr:
Цитую Скиф:
Будь на чеку - в такие дни - подслушивают стены.... недалеко от болтовни и сплетен до измены !!!

Що, ватан - досі "наізусть" цитуєш всі дурнуваті совкові віршики? ;-)


Да, героямсало, "болтать - врагу помагать" это именно про тебя ! ;-) 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #2 Ukr 05.05.2017 10:22
Цитую Скиф:
Будь на чеку - в такие дни - подслушивают стены.... недалеко от болтовни и сплетен до измены !!!

Що, ватан - досі "наізусть" цитуєш всі дурнуваті совкові віршики? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #1 Скиф 05.05.2017 09:52
Будь на чеку - в такие дни - подслушивают стены.... недалеко от болтовни и сплетен до измены !!!