реклама Черкащанка
рекламаЦілий автофургон з причепом різноманітних ліків доправили 5 травня до Черкаського обласного онкодиспансеру благодійники зі столиці.

12

Як пояснив засновник благодійного фонду «Фармварта» Денис Шевченко, черкаський онкоцентр отримає препаратів на 700 тис грн у цінах виробника. Це – як препарати онкологічного спрямування, так і ліки від різноманітних супутніх захворювань (антибіотики, протизапальні, препарати для відновлення кишкової мікрофлори тощо). За словами пана, поставка медикаментів для онкодиспансеру – лише один із проектів, які фонд реалізовує на Черкащині.

11

Пан Шевченко наголосив, що всі ліки – якісні й мають належний термін придатності.

– Це – безкоштовна гуманітарна допомога для нашої області, – пояснив у коментарі «Прочерку» черкаський партнер фонду – голова громадських організацій «Рада освітян і науковців України в Черкаській області» і «Територіальна громада Черкас» Ростислав Бублієнко. – Онкопрепарати – дуже специфічні й дорогі. Деякі з цих препаратів коштують 61 тисячу гривень за флакон.

Тим часом, у онкодиспансері сприйняли благодійну допомогу з певною обережністю.

– Ми подавали благодійному фонду лист, відповідно до якого нам поставили медикаменти як гуманітарну допомогу, – пояснив у коментарі «Прочерку» заступник головного лікаря онкодиспансеру з медичної частини Володимир Карбівничий. – Є препарати, термін використання яких «на грані», наприклад 01.06.2017. Але за те, що дали – спасибі! Напишемо листа подяки.

13

реклама

Коментарі  

 
+6 #3 От так просто машиною? 07.05.2017 20:48
От так просто машиною з прицепом привезли з Києва? Без забезпечення відповідних умов, температури? А ще хто зна як ті ліки до цієї машини і прицепа їхали... Чи вони ще ліки, чи вже отрута? Та й "термін використання яких «на грані», наприклад 01.06.2017" насторожує...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 Алена 07.05.2017 10:06
Не хочу злословить, но людям эти препараты вряд ли достанутся бесплатно. Кто будет это контролировать? Никто.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 Сенчило 07.05.2017 09:40
Для того щоб Па...... нажився...циж ліків бідні хворі селяни не побачать !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр