реклама

реклама

Сьогодні Черкаси долучаться до відзначення Дня пам’яті та примирення з нагоди 72-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Згадали і за Героїв, що захищають сьогодні нашу Незалежність на Сході України в Донецькій та Луганській областях.

Урочистості розпочалися на Соборній площі за участі керівників міста та області, а також представників ветеранських організацій та організацій АТО.

IMG_0304

– Війна показала всьому світові наскільки героїчні українці, самовіддані і мужні! – зазначив у вступному слові голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. –Сьогодні тисячі наших земляків борються з окупантом за мир, свободу і Незалежність. Нащадки гідні своїх пращурів.

Мільйонів полеглих та зниклих безвісти вшанували хвилиною мовчання.

– Троє учасників визволення Черкас є сьогодні серед нас. Маємо пам’ятати славний подвиг наших захисників, – додав міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Черкащани колоною пройшли до Пагорба Слави, де поклали квіти та вклонилися полеглим.

IMG_0319

Примітно, що вогонь на постаменті Матері-Батьківщині був оформлений у вигляді червоного шматка тканини, який тріпотів на вітрі.

Як пояснив «Прочерку» міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, на таке оформлення пішло 2800 гривень.

– Не 3 тисячІ, не 5 тисяч, а 2800 гривень, що небагато, – зазначив він. – А ви були тут уночі? Там є підсвітка і створюється гарний образ.

– Але ж наскільки ця тканина довговічна і протистоятиме негоді?

– Нічого, у нас про запас є ще шматок такої тканини, – пояснив мер.

IMG_0320

IMG_0311

реклама

Коментарі  

 
-2 #17 Борис-доф-майстер 13.05.2017 20:08
Цитую житель:
[quote name="Сидоров."]Нічого, у нас про запас є ще шматок такої тканини, – пояснив мер.....Тобто
йому не треба місяць пахати, щоб таку копійку в 2800 грн. отримати. Бізнес його дружини щоденно в сотні разів більше виручки приносить, а пенсіонери не його турбота, до того ж вони у його магазинах і так "соціалку" купують за зниженими цінами, і мусять бути вдячні за це.. :o
--------- От взяв би крохмалю потратив на тканину,щоб мала нормальний вигляд .а то ж -сором на усю Европу.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #16 Борис-доф-майстер 13.05.2017 20:05
Солдат
Могутню державу знищили ті самі хто іі колись створив.Правда зараз вони хочуть перекласти вину за це на когось іншого.Але то таке- комуністи завжди були пройдисвітами.Ти Бульбо була б трохи толерантнішою в епітетах бо за "рило" можна і по морді отримати,чи "разум возмущенный" тебе вже покинув і ти знову готова іти на "штурм Зимнего".До речі про нащадків - у тебе іх багато? ;-)
Зольдатен, а як ти стать розп1знаЕШь ??? Хто такий Бульбо ??))) та невже т1 сам1 знищили , що створили ?? Х1ба вони дожили до такого сорому ?? Це ж р1зн1 люди ! То були чесн1 - не жлоби жад1бн1 ,як1 зараз по б1льшост1 л1зуть з кожно1 дири . Стидоба навкруги,весь св1т регоче з наших жлоб1в )))))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #15 наталія 10.05.2017 08:21
а журналісти не хочуть провести журналістське розслідування чому не має вічного вогню на Пагорбі Слави, дуже цікава історія...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 Реаліст Комаров 10.05.2017 08:10
Гірко, гірко таке читати.......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #13 Кацапи 10.05.2017 07:36
Цитую депутат:
А як же червона тканина? яку вважають символом комуністичного режиму, за чим дивиться поліція. Крадуть мільйонами, а на вічному вогні економлять.

Та краще народу гроші, ветеранам АТО ніж на старі ідоли. В США статуя Свободи без вогню і свободи не менше. Про ветеранів ІІ потрібно було дбати, коли вонибули живі. А наразі спектакль.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Фефекты фикции у ватной? 09.05.2017 21:32
Бульбопшичке срочно нужно к психиатру, а заодно к логопеду - рассказать о тревожащих её "па(р)тиях" да "ист(о)риях" и научиться их выговаривать ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #11 житель 09.05.2017 21:29
Цитую Сидоров.:
Нічого, у нас про запас є ще шматок такої тканини, – пояснив мер.....Тобто він сказав , що у нас є ще 2800 гривен. Це невелика сума, зазначив мер. А чи знає він , що це місячна зарплатня якогось пересічного робітника? І що це в два рази більше за пенсії , які отримують дуже багато черкащан. І як його назвати , оцього т.н. мера.

йому не треба місяць пахати, щоб таку копійку в 2800 грн. отримати. Бізнес його дружини щоденно в сотні разів більше виручки приносить, а пенсіонери не його турбота, до того ж вони у його магазинах і так "соціалку" купують за зниженими цінами, і мусять бути вдячні за це.. :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 СОЛДАТ 09.05.2017 20:23
Цитую бульба:
Цитую Регіональна Тальнівщина:
ідол, встановлений комуністами, для них - Батьківщина-мать. БЮТ - це тоталітарна марксистська секта

Зомбочудовище. Не сунь рило до святого своїми патіями іуд і зрадників, що знищили колись могутню державу. Але вам гнидотникам запроданським ще істрія і нащадки плюнуть між очі.

Могутню державу знищили ті самі хто іі колись створив.Правда зараз вони хочуть перекласти вину за це на когось іншого.Але то таке- комуністи завжди були пройдисвітами.Ти Бульбо була б трохи толерантнішою в епітетах бо за "рило" можна і по морді отримати,чи "разум возмущенный" тебе вже покинув і ти знову готова іти на "штурм Зимнего".До речі про нащадків - у тебе іх багато? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 бульба 09.05.2017 18:39
Цитую Регіональна Тальнівщина:
ідол, встановлений комуністами, для них - Батьківщина-мать. БЮТ - це тоталітарна марксистська секта

Зомбочудовище. Не сунь рило до святого своїми патіями іуд і зрадників, що знищили колись могутню державу. Але вам гнидотникам запроданським ще істрія і нащадки плюнуть між очі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #8 ГурАман 09.05.2017 18:34
Залізяка, ти б краще Радіка попросив зварить тобі борщу з бичачих хвостів - тобі краще жувати, аніж говорити :lol: