Сьогодні ЄС завершив схвалення безвізового режиму для України. З цієї нагоди у Черкасах перед облдержадміністрацією підняли прапори ЄС, України та Черкаської області.

18358728_271215870007603_3833835773127672739_o

Право підняти Державний Прапор України було надано голові обласної державної адміністрації Юрію Ткаченку, учню 10 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 28 імені Т. Г. Шевченка Черкаської міської ради Попову Максиму – переможцю IV етапу Всеукраїнської олімпіади з історії та учениці 11 класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради Орел Єлизаветі – переможниці IV етапу Всеукраїнської олімпіади з права.

Право підняти прапор Черкаської області було надано заступнику голови обласної ради Вадиму Гайовичу, Марині Мальованій – майстру спорту України з боксу та Тетяні Тарасенко – майстру спорту Міжнародного класу з кульової стрільби.

Прапор Європейського Союзу піднімали голова обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко та заступник голови облради Вадим Гайович.

57898

– Ми так довго чекали і прагнули цієї миті. Стільки зусиль було докладено керівництвом держави, дипломатами, народними депутатами й іншими "лобістами", щоб відбулася ця історична мить. Рада ЄС прийняла рішення щодо безвізового режиму для України. Але це не лише свобода для пересування. Це й ті 2цінності ,які ми розділяємо разом з європейською спільнотою. І треба зробити все, щоб покращити рівень нашого життя дійсно до європейського, – сказав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Як відомо, 11 травня Рада Європейського союзу затвердила законодавчу пропозицію про скасування короткострокових віз для громадян України. Для пришвидшення процедури рішення було схвалене Радою міністрів сільського господарства та риболовлі, засідання якої проводиться у четвер, не чекаючи на зустріч профільної Ради міністрів внутрішніх справ.

Відомо, що церемонія підписання відповідного рішення президентом ЄП та представником головування у Раді ЄС відбудеться 17 травня, її має намір відвідати президент Порошенко. Після цього підписаний регламент має бути опублікований в офіційному віснику ЄС. Фактично безвіз набуде чинності через 20 днів після публікації – орієнтовно 11 червня.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #35 СОЛДАТ 15.05.2017 12:25
Цитую Влада:
Цитую Маргарита:
Вчера послушала пресс конференцию порошенко и после одного из ответа на вопрос,почему его дети учатся за рубежом,а не в Украине,циничне е ответа я никогда не слышал-мол потому,что не хочет,чтобы в Украине его дети были мажёрами.К этому персонажу у меня уже нет вопросом,а есть глухая ненависть.

Ну а про футболку с надписью "росия"у отпрыска на груди-это оказывается был хеллоуин,а про плёнки мельниченко,он ничего не слышал.Это как нам всем было лохонуться.чтобы выбрать себе такого... ,простите дальше одни матюки.

Согласен с Вами Влада.Выбрали не того.Совести у пецы нету так же как и у его отпрысков. :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #34 СОЛДАТ 15.05.2017 11:39
Цитую Вован:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Доброволец.:
[quote name="СОЛДАТ"][quote name="Доброволец."]
[quote name="СОЛДАТ"]

И что же начнет происходить когда официально начнут продавать землю?Во все мире и продают и покупают и живут как-то.Я смотрю ты "Доброволец" воевавший за ДНР видимо.Сильно обнищал? ;-)


Ну ты прямо "боец невидимого фронта" - и воевал и воюешь.Воюешь языком как я вижу.Надеюсь твоя дупа цела.Пока что цела....А с властью разберемся,еще раз повторяю - всему свое время. ;-)

Это ты разберёшься вертухай куев.Такие ,как ты грозно разбираются сидя на диване уповая на время.*************** *************** *************

Часто вертухаев видел? Ты давно "откинулся" милок? :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #33 Влада 15.05.2017 11:20
Цитую Маргарита:
Вчера послушала пресс конференцию порошенко и после одного из ответа на вопрос,почему его дети учатся за рубежом,а не в Украине,циничне е ответа я никогда не слышал-мол потому,что не хочет,чтобы в Украине его дети были мажёрами.К этому персонажу у меня уже нет вопросом,а есть глухая ненависть.

Ну а про футболку с надписью "росия"у отпрыска на груди-это оказывается был хеллоуин,а про плёнки мельниченко,он ничего не слышал.Это как нам всем было лохонуться.чтобы выбрать себе такого... ,простите дальше одни матюки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #32 Вован 15.05.2017 11:10
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Доброволец.:
[quote name="СОЛДАТ"][quote name="Доброволец."]
[quote name="СОЛДАТ"]

Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #31 СОЛДАТ 15.05.2017 10:28
Цитую Доброволец.:
Цитую СОЛДАТ:
[quote name="Доброволец."]
[quote name="СОЛДАТ"]

И что же начнет происходить когда официально начнут продавать землю?Во все мире и продают и покупают и живут как-то.Я смотрю ты "Доброволец" воевавший за ДНР видимо.Сильно обнищал? ;-)

Ну теперь всё стало на свои места,теперь понятно чей ты золдатен швайн,за зо серебренников ты и дупу подставишь этой власти,гнида.А что касается воевал-да воевал и продолжаю воевать,только уже в тылу,здесь против таких как ты ,независимо от того ,где они живут,или жили- в лугандоне или здесь в тылу.

Ну ты прямо "боец невидимого фронта" - и воевал и воюешь.Воюешь языком как я вижу.Надеюсь твоя дупа цела.Пока что цела....А с властью разберемся,еще раз повторяю - всему свое время. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #30 Маргарита 15.05.2017 08:43
Вчера послушала пресс конференцию порошенко и после одного из ответа на вопрос,почему его дети учатся за рубежом,а не в Украине,циничне е ответа я никогда не слышал-мол потому,что не хочет,чтобы в Украине его дети были мажёрами.К этому персонажу у меня уже нет вопросом,а есть глухая ненависть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #29 Дмитро 15.05.2017 08:35
Цитую Автор:
Петя Барыга с Ахметовым бизнес делают на Донбасе и войне, Вы реально НЕ ПОНИМАЕТЕ??? Авакян уже вернул на места, всех тех, кто душил Майдан и он защищает эту мразоту, на Михо Саакашвили ополчились когда он их схемы воровские, начал вскрывать и ломать в Одессе. Петя - обычная мерзкая гнида, тупо набивающая свои карманы, он добивается безвиза, чтобы побольше активных граждан свалило на зароботки в Евпропу, а он будет бабки стрич с зарубежных переводов)))) Украинцы, понимаю, что Вам надоело уже этих мразей выгонять, но поверьте, если Потрох останеться еще хоть год у власти - Вы будете батрачить на русских и Захарченка с Плотницким, будете мыть унитазы бурятам из Донецка!!! То, что произошло в Днепре - это только НАЧАЛО!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

Ты к сожалению прав Автор.Наш повсеместный похеризм к тому,что сейчас делает эта власть,пришедша я на крови людей,способств ует уничтожению украины,как державы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #28 Доброволец. 15.05.2017 08:30
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Доброволец.:
[quote name="СОЛДАТ"]
[/quo Так-то оно так,вот только времени у нас с тобою солдат только до официальной продажи земли.И если и далее будем уповать на время,при этом продолжая созерцать,как нищает наш народ,а значить и я,не знаю,как ты,то жить в этой прекрасной стране не будет места ни тебе, ни мне.

И что же начнет происходить когда официально начнут продавать землю?Во все мире и продают и покупают и живут как-то.Я смотрю ты "Доброволец" воевавший за ДНР видимо.Сильно обнищал? ;-)

Ну теперь всё стало на свои места,теперь понятно чей ты золдатен швайн,за зо серебренников ты и дупу подставишь этой власти,гнида.А что касается воевал-да воевал и продолжаю воевать,только уже в тылу,здесь против таких как ты ,независимо от того ,где они живут,или жили- в лугандоне или здесь в тылу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #27 СОЛДАТ 14.05.2017 14:26
Цитую бульба:
Цитую ZNZ:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Дід МаЗай:
Всьо! Тепер заживемо, як білі люди! Ось отримаю пенсію - і відразу в Париж!

Костюм "с отливом" не забудь купити :lol:

В смислі - ватнічок новенький і звєзду на ушанку поярчє? :lol: Не насміхайся над убогим, "Солдат" - бо "мышебратья" і так страждають нєпроізвольним "отлівом" при кожній згадці про хоча б найменший успіх України.

По твоэму втрата територіальної цілісності і жебрацтво українців то успіх? хоча для таких як ви обоє то да. Вам би запроданцям знищити побільше українців а землі розпродати - от ваша гидотна місія шакалят.

Слухай бульбо - а яке ти взагалі маєш відношення до Украіни і іі територіальноі цілісності? Ти ж проросійська ш.лава з ватними мізками і "скрєпним" розумінням світу ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #26 СОЛДАТ 14.05.2017 09:56
Цитую ZNZ:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Дід МаЗай:
Всьо! Тепер заживемо, як білі люди! Ось отримаю пенсію - і відразу в Париж!

Костюм "с отливом" не забудь купити :lol:

В смислі - ватнічок новенький і звєзду на ушанку поярчє? :lol: Не насміхайся над убогим, "Солдат" - бо "мышебратья" і так страждають нєпроізвольним "отлівом" при кожній згадці про хоча б найменший успіх України.

Я не насміхаюсь.Погодься що ватнік і ушанка будуть у Парижі виглядати на цьому "носителе скреп" трохи недоречно.Це одежа для параду на "красной площади" - в Парижі його можуть неправильно зрозуміти і трішечки відпи&дити.Це в кращому випадку.В гіршому -чого доброго попаде в руки європейських геів, а про них в рашці "идет плохая молва" :lol: