реклама

реклама

Своє обурення поведінкою озброєного сепаратиста, який приставав до спостерігачки ОБСЄ, та реакцією на це з боку представників Росії та ОРДЛО висловила у «Фейсбуці» перший заступник голови Верховної Ради України черкащанка Ірина Геращенко.

18403678_1347846651969811_2433224941455263149_n Наводимо її допис.

«Про дупу і її вплив на важкі міжнародні переговори. У Мінську Україна і ОБСЄ жорстко вимагали від РФ і контрольованих ними ОРДЛО притягнення до відповідальності і покарання озброєного покидька, який намагався принизити жінку з місії СММ ОБСЄ і, погрожуючи їй автоматом, дозволив собі сексуальні домагання до неозброєної спостерігачки. І Євген Марчук на безпековій, і потім Л. Кучма на Тристоронній контактній групі вимагали і прізвище цього покидька, і детальне розслідування інциденту, засудження його росіянами, і унеможливлення в подальшому. Аргументи іншої сторони: та цей товариш був не дуже то і п'яний і не дуже то й озброєний, так , пару автоматів. І це просто ментальна і культурна різниця у спілкуванні, він просто брав у жінки телефон, а в ваших Європах просто по-іншому знайомляться, то та жінка не так зрозуміла «гусара».

Так, слава Богу, що ми йдемо подалі від «русского мира», де б'є – значить любить, а ґвалтує – бо подобається...

... Але далі росіяни дозволили собі наступний пасаж: що ви причепилися до ОРДЛО, ну подумаєш, чоловік на блокпосту вирішив взяти телефончик у гарної жінки. У вас он на Євробаченні чоловік з голою дупою перед усіма до співачки приставав. І регіт... Коли колеги з безпекової розповіли мені цю історію, було одне бажання – дати тій гидкий дупі ляпаса... своєю ганебною витівкою він дозволив собі принизити країну і дати такі брудні козирі нашим ворогам.

Р. S. Дупу, яка самостверджувалася на сцені євробачення, українські правоохоронці затримали і цей неадекват нестиме адміністративну чи кримінальну відповідальність за непристойне хуліганство. А бойовика росіяни і тим більше ОРДЛО навіть не засудили, бо подумаєш – вимагав від жінки сексуальних послуг під дулом автомату».

Допис Геращенко

реклама

Коментарі  

 
0 #11 СОЛДАТ 19.05.2017 15:56
Цитую Моша Кацав:
А хто бачив дупу Гаращенко?

У тебе крім дупи Геращенко в житті більше інтересів нема.Пошукай в інтернеті дупу путіна.Займи себе чимось.... :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Моша Кацав 17.05.2017 07:37
А хто бачив дупу Гаращенко?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #9 СОЛДАТ 16.05.2017 15:07
Цитую ДЖЕКО:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую ДЖЕКО:
Яким чином ця пані і їй подібні намагаються досягати миру, якщо вся їхня діяльність від самого початку спрямована на розпалення і поглиблення ворожнечі між народами? Від початку їх "миротворчої діяльності" ситуація лише погіршилась.

Та ти шо!Перед тим як кацапи забрали Крим між народами ворожнечі не було? Чи "руцькая вєсна" також була спрямована на поглиблення дружби? Моторола і спецназівці з Тольятті також приіхали дружити з украінцями? ;-)

Щось Ви мало перелічили, по телевізору ж набагато більше історій розповідали.Вони Вам ще й не таке розкажуть. Якби люди включали мозги і думали, чи справжня ворожнеча між народами чи це накручується політиками з певними цілями.

Інформацію з телевізора черпають тільки "скрєпні ватани".Мені дещо прийшлось бачити на своі очі.Про "рюцького брата" будеш розповідати своім друганам. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 прохожий 16.05.2017 13:36
Цитую Знов Обама винуватий?:
Цитую ДЖЕКО:
Щось Ви мало перелічили, по телевізору ж набагато більше історій розповідали.Вони Вам ще й не таке розкажуть. Якби люди включали мозги і думали, чи справжня ворожнеча між народами чи це накручується політиками з певними цілями.

Ти дебіл, ватанюга, чи тільки прикидаєшся ним?! Який ще на *** телевізор треба, щоб розуміть, що це з росії гидота вбиває українців на їхній землі на Донбасі, що це рашка окупувала український Крим?!!
Коли побачиш українське вторгнення на Кубань під виглядом "мєстнай самооборони", а Ростов спалять к єб**м "внєзапно восставшиє мєстниє камбайньори" з прізвищами на "-енко" - тоді будеш щось там мямлить. А зараз - пішов ти на *** зі своїм "всє вінаватиє" і "мышебратья"!

І знов чоножопий обамка появився на горизонті?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 прохожий 16.05.2017 13:23
Цитую ДЖЕКО:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую ДЖЕКО:

Так, хіба диванний солдат може включати мозги, якщо він їх не має і ніколи не мав. В нього ж на голові кастроля замісь каски.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #6 Знов Обама винуватий? 16.05.2017 12:56
Цитую ДЖЕКО:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 ДЖЕКО 16.05.2017 12:41
Цитую СОЛДАТ:
Цитую ДЖЕКО:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #4 СОЛДАТ 16.05.2017 11:50
Цитую ДЖЕКО:
Яким чином ця пані і їй подібні намагаються досягати миру, якщо вся їхня діяльність від самого початку спрямована на розпалення і поглиблення ворожнечі між народами? Від початку їх "миротворчої діяльності" ситуація лише погіршилась.

Та ти шо!Перед тим як кацапи забрали Крим між народами ворожнечі не було? Чи "руцькая вєсна" також була спрямована на поглиблення дружби? Моторола і спецназівці з Тольятті також приіхали дружити з украінцями? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #3 От мєня вам балалайка 16.05.2017 11:15
Дупа дурника-пранкера на "Євробаченні" стала уособленням усього "руSSкого міра" і його намаханого ставлення до Європи.
Пранкер "затміл подвігом" навіть знаменитий педофільний вибрик путлєра, який задер хлопчикові майку на вулиці і привселюдно цілував його в пупок :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Підглядач 16.05.2017 11:13
Якась нехарактерна для державного діяча забаганка, висловлене нею у фейсбуці: "було одне бажання – дати тій гидкий дупі ляпаса". То що треба, щоб усі знали про такі бажання? Сміх, та й годі.