У вівторок, 16 травня 2017 року, спільними зусиллями працівників прокуратури Черкаської області,  відділу боротьби з корупцією і організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в Черкаській області та слідчого управління Головного управління Національної поліції в Черкаській області викрито голову лікарсько-кваліфікаційної комісії одного із районних закладів охорони здоров’я, який вимагав та отримав від учасника антитерористичної операції неправомірну вигоду в сумі 75 тис. грн. за сприяння в оформленні комісією медичних документів, що в подальшому стануть підставою для встановлення воїну АТО групи інвалідності.

570x427-images-news-042017-.thumbs-04fd1edf483a6516277f0c0e8d497fda_930_0_0

Вказану службову особу затримано в порядку ст. 208 КПК України під час одержання частини неправомірної вигоди, яку в нього вилучено в ході огляду місця події.

За вказаним фактом розслідується кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

fa2f364a2d2f8cc1e8d8963a059f58ac_930_0_0

Досудове розслідування триває, наразі вирішується питання про повідомлення особі про підозру та обрання запобіжного заходу.

Про це інформує прес-служба прокуратури Черкаської області.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #13 СОЛДАТ 17.05.2017 21:01
Цитую федор принципиальный:
Фамилия хабарныка ????

Борис Б//////////////його зовуть.Такий собі 65-ти річний дідусь-медик.Ще працює.Отримує біля 10000 зарплати плюс пенсія.І все йому мало...на учаснику АТО рішив підзаробити...старий пе&дун :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 федор принципиальный 17.05.2017 19:30
Фамилия хабарныка ????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 СОЛДАТ 17.05.2017 12:30
Цитую прохожий:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую прохожий:
Так, атошник не хабаря давав, а ділився награбованим.

І кого ж він пограбував той АТОшник?Невже такого злидня як ти? :-)

Ні, таких диванних солдатів, як ти.

Ти за мене не переживай,внучо к НКВДиста...ти переживай за себе :-) :-) :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #10 прохожий 17.05.2017 12:04
Цитую СОЛДАТ:
Цитую прохожий:
Так, атошник не хабаря давав, а ділився награбованим.

І кого ж він пограбував той АТОшник?Невже такого злидня як ти? :-)

Ні, таких диванних солдатів, як ти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 СОЛДАТ 17.05.2017 11:38
Цитую прохожий:
Так, атошник не хабаря давав, а ділився награбованим.

І кого ж він пограбував той АТОшник?Невже такого злидня як ти? :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 прохожий 17.05.2017 09:19
Так, атошник не хабаря давав, а ділився награбованим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Батрахоміомахія 16.05.2017 19:59
Серед держслужбовців купа "липових" інвалідів. І з них медики хабарів не вимагали, бо було б їм... А з інших вони нагло вимагають. Але коли людина не піддається, а рішуче наступає на них - медики здаються. Бо психологи і добре відчувають, з ким заводитись не треба. То ж боріться!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 Платник податків 16.05.2017 18:53
Цитую Ничкарь:
Цитую Мовчун:
А кого хватить сміливості сказати: я теж давав....?

50% діючих держслужбовців
там купа липових інвалідів

Абсолютно згоден, але мабуть відсотків 80 держслужбовців є липовими інвалідами. Реформу пенсійної системи потрібно починати саме з таких пенсіонерів-інвалідів, які незаслужено отримують пенсію з державного бюджету.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #5 лепська система 16.05.2017 15:27
Все відлагоджено, прикриття забезпечене, продається все через щільну маркетингову мережу мед.закладів, всі в пропорційній долі.Прикриттю - бонуси на кшталт, групи інвалідності під комісію, пенсію та ін. Хто прикриття - зрозуміло. А хто такі атошники? Зрозуміло? Справу прикриють. Все буде лепсько!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #4 Ничкарь 16.05.2017 14:19
Цитую Мовчун:
А кого хватить сміливості сказати: я теж давав....?

50% діючих держслужбовців
там купа липових інвалідів