реклама Черкащанка
рекламареклама АвтоРаллі

З початку року платники Черкас отримали понад 11 тисяч адміністративних послуг. Про це повідомив перший заступник начальника Державної податкової інспекції у м. Черкасах Дмитро Таран.

«Серед адміністративних послуг найбільш запитуваними є послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків, яких станом на 01.05.2017 року надано 4108. А також 49 громадян відмовилися від реєстраційного номеру, про що до їх паспортів була внесена відмітка про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта», - зазначив Дмитро Таран.

Фахівцями Центру обслуговування платників протягом січня-квітня п.р. видано, зокрема, 1669  витягів з реєстру  платників єдиного податку, зареєстровано 1327 книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, зареєстровано 1106 платників єдиного податку, видано 765 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами ДФС, зареєстровано 142 реєстраторів розрахункових операцій, 1379 книг обліку розрахункових операцій та 52 розрахункових книжок. Видано 40 довідок про сплату податку на доходи фізичних осіб платникам-резидентам, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання та 57 довідок – про підтвердження статусу податкового резидента України.

Загалом, з початку року платники отримали 11515 адміністративних послуг.

Також платникам надаються консультативні та інформаційні послуги щодо діючої системи оподаткування, адміністрування податків, адміністрування єдиного соціального внеску, нарахування та сплати податків, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, платіжних документів на перерахування належних податків і зборів до бюджетів,  користування електронними сервісами ДФС, зокрема отримання послуг електронного цифрового підпису.

До послуг платників – гостьовий комп’ютер, який підключений до мережі Інтернет і дає змогу платникам, які отримали електронний цифровий підпис, формувати та передавати звітність в електронному вигляді безпосередньо з ЦОП. Для зручності відвідувачів розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні стенди, що містять зразки заповнення заяв, декларацій та інших документів.

Про це інформує Державна податкова інспекція у м. Черкасах.

 

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр