реклама

реклама

Черкаські скульптори завершили роботу над погруддям Михайла Сироти – того, кого називають “батьком української Конституції”, адже багато в чому саме завдяки йому ми нині маємо Основний закон держави.
1111
Відповідне фото зі своєї майстерні розмістив у “Фейсбуці” скульптор Іван Фізер.

Погруддя з написами “Україна, Право, Закон, Конституція” буде встановлено до Дня Конституції на території Черкаського державно-технологічного університету, де Михайло Дмитрович довгий час викладав, пише "Козацький край".

реклама

Коментарі  

 
+9 #10 Сергій з Кривалівки 30.05.2017 20:00
Цитую Не з Кривалівки:
"Сергій з Кривалівки", дивуюсь твоєму "вмінню" морозить х*ню невпопад.
У Черкасах встановлять погруддя Михайлу Сироті. Крапка. При чому твої маразми не по темі?

"Не з Кривалівки",
а я дивуюсь твоєму вмінню лизнути одне цікаве місце одному ніякому поки що депутатові. Продовжуй у тому ж дусі, до дзеркального блиску...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Олег 30.05.2017 09:32
Мы имеем основной закон держави,но к великому сожалению те кто должен бы стоять на страже этого закона. во главе с харантом- строителем собачьих будок, имеют нас, во все места.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #8 Не з Кривалівки 30.05.2017 07:45
"Сергій з Кривалівки", дивуюсь твоєму "вмінню" морозить х*ню невпопад.
У Черкасах встановлять погруддя Михайлу Сироті. Крапка. При чому твої маразми не по темі?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 Сергій з Кривалівки 29.05.2017 22:21
Цитую Пенсіонер:
А кривалівські схоже Зубика мають за свого...

Ні, "пенсіонере", Зубик - то твій. Це ж ти у нього по Соснівці 200 гривень брав під вибори...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Сергій з Кривалівки 29.05.2017 22:19
Цитую Оце набалакав!:
Цитую Сергій з Кривалівки:
А от це - дуже правильна дія влади, підтримую обома руками.
Був справжнім народним депутатом від моєго Придніпровськог о округу, це не теперішній ніякий Петренко-"бепепешник".
Світлая пам'ять!

Ти б для початку визначився - з Кривалівки ти чи з Придніпровки, де Петренко балотувався. Бо з такими "познаніями" в географії викликаєш запитання, чи з Черкас ти взагалі? ;-)

Окстись, "знавцю". Кривалівка де знаходиться, у якому районі міста? Мелиш, аби тільки помелом мести...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #5 Вася 29.05.2017 20:17
Маємо основний закон і пристойне життя. Дякуємо Мишко тобі, аж підскакуємо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #4 Пенсіонер 29.05.2017 14:33
А кривалівські схоже Зубика мають за свого...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #3 Оце набалакав! 28.05.2017 23:00
Цитую Сергій з Кривалівки:
А от це - дуже правильна дія влади, підтримую обома руками.
Був справжнім народним депутатом від моєго Придніпровськог о округу, це не теперішній ніякий Петренко-"бепепешник".
Світлая пам'ять!

Ти б для початку визначився - з Кривалівки ти чи з Придніпровки, де Петренко балотувався. Бо з такими "познаніями" в географії викликаєш запитання, чи з Черкас ти взагалі? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #2 Сергій з Кривалівки 28.05.2017 22:16
А от це - дуже правильна дія влади, підтримую обома руками.
Був справжнім народним депутатом від моєго Придніпровськог о округу, це не теперішній ніякий Петренко-"бепепешник".
Світлая пам'ять!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #1 Пенсіонер 28.05.2017 20:15
Так довго йшли до цієї події.