реклама

реклама

У Ватутіному фонтан, який багато років намагалися відновити, врешті наповнили землею й перетворили на клумбу, пишуть «Вісті Черкащини».

060620170927330366055

Напередодні Дня міста у Ватутіному «облагородили» багатостраждальний фонтан – зробили з нього клумбу. Це буквально закопало надію багатьох містян – дочекатися реставрації водограю. Для людей старшого й середнього покоління цей фонтан – солодкий спогад про безтурботне дитинство, тож ватутінці обрушились із жорсткою критикою на всіх, хто хоч якимось чином причетний до справи відновлення споруди: на владу – теперішню й колишню, місцевих волонтерів, що влітку 2015–го взялися за її реставрацію, навіть збирали кошти, організовували толоку з впорядкування, однак так і не довели розпочате до завершення.

Як з’ясувалося, фонтан не працює вже близько 30 років. Перед виборами його часто обіцяють відновити, але віз і нині там. Люди так розсердилися на закопані надії, що в обговореннях дійшло, навіть, до погроз та з’ясування стосунків. І лише окремі пропонували перейти до конструктивного діалогу – відкрити рахунок, зібрати кошти і спільними зусиллями втілити золоту мрію усіх містян.

Оскільки найбільше критики упало на голови ватутінських волонтерів, ми звернулись за роз’ясненнями до Євгенія Підцерковного, щоб зрозуміти, у чому справа.

– Фонтан почали відновлювати представники ГО «Самооборона Майдану», – каже Євгеній, – які є і волонтерами. Понад 30 років стояв нікому не потрібний, а коли почали відновлювати (до речі, 90 відсотків грошей, вкладених в чашу фонтану – це кошти самих ініціаторів), знайшовся власник, який створив комісію та нарахував завданих збитків ВУЖКГ (виробниче управління житлово-комунального господарства, – ред.) аж 25 тисяч гривень. І коли зараз стоїть питання вкладати кошти у фонтан, чи допомогти нашим побратимам, які воюють, то я віддаю перевагу нашим бійцям, а фонтан постоїть до того часу, коли допомога наша як волонтерів уже буде не потрібна. Для багатьох війна і не починалась, і їм байдуже: воюють наші хлопці, чи ні.

– Думаю, якщо ватутінці насправді хочуть, щоб у них був фонтан, не варто чекати милості від когось, можна створити ініціативну групу і потихеньку рухатись: домовлятись із власником, підключати владу, шукати спонсорів… Інакше, може пройти ще 30 років. На місці клумби виросте пагорб, а прийдешні покоління вже сприйматимуть його, як скіфський курган, – прокоментував ситуацію виходець із Ватутіного Максим Береговенко.

Тетяна Івашкевич

реклама

Коментарі  

 
+6 #2 мАКСИМ 06.06.2017 20:01
Фонтан. Ціна питання: Насос - 3 000 грн. Сопла елементарні - 2 000 грн. Вода - 1 000 грн.
ВСЕ! - ....лядь 6 000 грн. і мали б фонтан.
Так ні. На побритимів спишуть. Не гріх?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 Пошливы 06.06.2017 19:07
Люди могут всё, если хотят. Но между хотеть и сделать нужно сползти с дивана...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100