реклама

реклама

Новим керівником Черкаського обласного краєзнавчого музею стала Ірина Собко. За відповідне рішення на сесії обласної ради проголосували 55 депутатів.

Контракт із нею укладено строком на п’ять років, - пише «Вичерпно».

Нагадаємо,  Ірина Собко працювала завідуючою науково-методичного відділу краєзнавчого музею. Під час конкурсу вона зазначила, що ставить собі за мету реформувати музей таким чином, щоб він став сучасним, прогресивним духовним осердям краю.

 

реклама

Коментарі  

 
+13 #15 минюст 10.06.2017 09:38
Біляші,#семечки #,Програли,той мовчіть.Торгуйте самі на базарі,а то зробили з музею привоз.Після вас довго ще мотлох прибирати,ще й капості робитимете.Геть з музею торгаші
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #14 Марго 09.06.2017 22:47
Нарешті,а то мезей став осердям центру.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #13 Мольфар 09.06.2017 21:39
Цитую Котик:
Вітаю! Мила,гарна і привітна жінка!Аж дивитись приємно! Бажаємо успіхів, Пані ! :lol:

Мила то є добре. Аби порозганяла те совіцьке кубло було б ще краще!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #12 минюст 09.06.2017 21:35
пані Ірина,успіхів у роботі,творчої наснаги,удачі,п одолання перешкод на шляху до відродження музею
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #11 Саша Гоблін 09.06.2017 21:35
З першого дня вірив в її перемогу! Щирі вітання від всього свідомого музейного колективу!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 культура 09.06.2017 21:34
Цитую Смілянин:
Я у не біляші купував на базарі

Ну і як біляші? Смачні? Думаю, що смачні, раз купував! То і в музеї буде все добре! :lol: :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 людина 09.06.2017 21:31
вітаємо!Щастя,у дачі,хороших людей на шляху до реформації музею,перемоги над ворогами,які гальмують розвиток музейної справи на черкащині,шанов на Ірина Василівно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 людина 09.06.2017 21:26
читач,всі питання щодо граматики прохання надіслати автору публікації
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 людина 09.06.2017 21:25
смілянин,за біляш продався старому щоб насолити новому?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #6 глядач 09.06.2017 21:22
смілянин,на базарі біляшами торгує стара директор,а нова шляхетна,розумн а.Творчої наснаги,успіхів у роботі та подолати музейних базарних бабок,які не втримуються від можливості насолити прогресивному директору.