Рядові чорнобильці беруться за голову від меморандуму, який підписала обласна влада з головою обласної громадської організації «Союз Чорнобиль» Володимиром Болтенковим. Про це повідомили на прес-конференції у Черкасах активісти чорнобильського руху: черкаський священник Борис Бордовський та голова штабу Чорнобильського руху Черкаської області Олександр Петренко.

– По-перше, меморандум не несе ніякої законної сили. Крім того, ми запитали: а чого наші керівники підписували його? Ми обрали владу, вона повинна робити те, що написано,  і без меморандуму! Чого підписуєте? Бо останній пункт як черкаського, так і всеукраїнського меморандуму влади з «Союз Чорнобиль Україна» «способствует уменшению напряжения в обществе»! – процитував Борис Бордовський.

Він говорить, що досі зберігає в себе вирізки з газет часів президентських виборів.

– Був договір з Президентом. Його підтримував і наш обласний голова Володимир Болтенков! – говорить Борис Бордовський, демонструючи статтю з газети та висловлюючи розчарування з-приводу політики влади.

Чорнобильці стверджують: їхні організації повинні відстоювати права всіх чорнобильців, а не лише права їх керівників.

– Там з’явилися такі божки, які вже 20 років керують чорнобильською організацією, які отримують гарні пенсії. Вони відстоюють тільки свої права, і собі нагороди і ордени, - вважає Олександр Петренко. - Та ми, прості члени організації не будемо ініціювати відставку з посади Володимира Болтенкова.

За словами Олександра Петренка, рядові чорнобильці не зацікавлені в розколі обласної організації. Зате 17 грудня черкаські активісти чорнобильського руху їхатимуть на Всеукраїнську конференцію, що відбудеться в Броварському районі на Київщині. Там вони хочуть обрати нового голову «Союз Чорнобиль Україна» замість Юрія Андрєєва.

- А стосовно обласного керівника організації, то ми хочемо круглого столу. Щоб не створювати нову організацію, а змусити працювати на рядових чорнобильців ту організацію, яка вже є! - наголосив Борис Бордовський.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #8 Солдат Джейн 16.10.2023 21:26
Цитую Солдат:
А эти два "божка" за трибуной, а пан Бордовский стесняясь даже снял рясу священика ...что отстаивают? Они отстаивают чернобыльцев прикованных болезнями к постелям и не могущим решать себе пенсии через адвокатов (а адвокаты надеюсь все понимают, не работают бесплатно)??? Этии товарищи отстаивают ТОЛЬКО свои огромные пенсии, а не добиваются пенсий для 99% чернобыльцев получающих пенсии в 5-7 раз меньше. Не эти товарищи еще год назад агитировали за власть, которую сейчас клянут.
СТЫДНО ГОСПОДА!!!!!


Такой бред мог написать только андреевский прихвостень, Мне и моим товарищам не стыдно за свои честно и кстати без адвокатов отвоёванные пенсии, у нас все кто хотел пенсии отсудил, а чего добились андреев и его кодла, пенсий для себя любимых и нищенской для 80% ликвидаторов, не говорю уже о срочниках.
ВАМ ДОЛЖНО БЫТЬ СТЫДНО _ ПОДСТИЛКИ ВЛАСТИ!!!
Когда то мы все были ещё и чернобыльцами!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 БОРИС ЧЕРКАССЫ 13.12.2011 13:00
КРИТИКИ !! ПОЛУЧИТЕ ПЕНСИИ В ЯНВАРЕ ТОГДА ПОЙМЕТЕ ПОЧЕМУ ЛЮДИ ГОЛОДАЛИЮ А КОМУ НУЖНЫ НАШИ БИОГРАФИИ ПРИХОДИТЕ НА МИТИНГИ МЫ ВАМ ИХ РОССКАЖЕМ И ДАЖЕ ПОАЖЕМЮ В ЭТОЙ СТРАНЕ ДОСТОЙНО И БЕЗ МЕМОРАНДУМОВ.ЖИТЬ МОЖНО ТОЛЬКО ПО ЗАКОНУ А ВЫ ПОДПИСЫВАЙТЕ УГОДЫ-МЕМОРАНДУМЫ.ПОСМОТРИМ В ЯНВАРЕ. 14 ДЕКАБРЯ МИТИНГ МЫ ЖДЕМ ((( Я БИОГРАФИИ ОТПЕЧАТАЮ ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Солдат 10.12.2011 18:35
А эти два "божка" за трибуной, а пан Бордовский стесняясь даже снял рясу священика ...что отстаивают? Они отстаивают чернобыльцев прикованных болезнями к постелям и не могущим решать себе пенсии через адвокатов (а адвокаты надеюсь все понимают, не работают бесплатно)??? Этии товарищи отстаивают ТОЛЬКО свои огромные пенсии, а не добиваются пенсий для 99% чернобыльцев получающих пенсии в 5-7 раз меньше. Не эти товарищи еще год назад агитировали за власть, которую сейчас клянут.
СТЫДНО ГОСПОДА!!!!!

Такой бред мог написать только андреевский прихвостень, Мне и моим товарищам не стыдно за свои честно и кстати без адвокатов отвоёванные пенсии, у нас все кто хотел пенсии отсудил, а чего добились андреев и его кодла, пенсий для себя любимых и нищенской для 80% ликвидаторов, не говорю уже о срочниках.
ВАМ ДОЛЖНО БЫТЬ СТЫДНО _ ПОДСТИЛКИ ВЛАСТИ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 valera 09.12.2011 20:43
Пан Болтенков отримує пенсію колишнього банківського працівника.Від проблем рядових ліквідаторів він далекий як від Марса.Завжди співпрацював з владою за що отримував ордени.Ліквідатори Донеччини та деяких інших регіонів декілька років отримували підвищені за рішенням судів пенсії.Черкаські ліквідатори дізналися про це самостійно.Лише одиниці з них декілька місяців отримували підвищені пенсії.І це не завдяки Болтенкову.Йому це не вигідно і не цікаво.Значно краще таємно розподілять гуманітарну та матеріальну допомогу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 Sergey61 09.12.2011 20:06
Болтінков отримує пенсію як колишній банківський працівник. Сидить в теппому кабінеті і завжди співпрацював з владою, за що отримує ордени. Він далекий від проблем спражніх ліквідаторів, як від Марса. Йому це нецікаво і не вигідно. Простіше таємно розподіляти гуманітарну і матеріальну допомогу. Чорнобильці Донеччини, Київщини, Львівщини отримували підвищені пенсії за рішенням суддів вже понад 3 роки, а черкащани сомостійно дізналися про це нещодавно. Тому деякі добилися підвищених пенсій і отримували їх не більше півроку. А пан Болтінков отримав за це другий орден. Велика подяка за це Болтінкову від всіх чорнобильців області.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #3 Ликвидатор 09.12.2011 10:43
А можно автобиографии новоявленных лидеров? Вчера смотрел по телевидению как разъезжались "голодавшие" чернобыльцы в Киеве. Грузили вещи в джип-лексус.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 Біль Чорнобиля. 09.12.2011 10:35
Чорнобильський вогонь гарно гріє кишені керівника СЧУ, його можна переобрати, коли побажаєте, читайте статут організації.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 Ужасть 09.12.2011 10:34
Там з’явилися такі божки, які вже 20 років керують чорнобильською організацією, які отримують гарні пенсії.
----------------------------------------------
А эти два "божка" за трибуной, а пан Бордовский стесняясь даже снял рясу священика ...что отстаивают? Они отстаивают чернобыльцев прикованных болезнями к постелям и не могущим решать себе пенсии через адвокатов (а адвокаты надеюсь все понимают, не работают бесплатно)??? Этии товарищи отстаивают ТОЛЬКО свои огромные пенсии, а не добиваются пенсий для 99% чернобыльцев получающих пенсии в 5-7 раз меньше. Не эти товарищи еще год назад агитировали за власть, которую сейчас клянут. Это элементарное "хохлятцтво", а дай этим 15 или 17 голодавшим полученную ими за взятки адвокатам пенсии, они сразу будут молчать в тряпочку и не вспомнят о тысячах других чернобыльцев живущих в глухих селах, прикованных к больничным кроватям....
СТЫДНО ГОСПОДА!!!!!