реклама

реклама

У центрі Смілі 18 червня відбулася акція протесту проти насадження в Україні легалізації секс-меншин, повідомляє прес-служба Черкаської єпархії УПЦ.

gej5203 На думку учасників акції, кульмінацією цієї пропаганди став недільний парад на підтримку геїв та лесбіянок, який пройшов центром української столиці.

Акція протесту зібрала християн усіх конфесій, які сьогодні зареєстровані у Смілі.

За інформацією сайту, поруч із православними священиками своє рішуче слово проти потурання та насадження содомії в Україні висловили протестанти, які прийшли на акцію зі своїми маленькими дітьми, цілими родинами.

Учасники зібрання одноголосно прийняли резолюцію з вимогами до Президента України, владних структур, народних депутатів, усіх небайдужих людей поставити міцний заслон пропаганді аморальності, розпусти під гаслами свободи та демократії.

Акцію протесту доповнили виступи церковного та дитячого хорів Свято-Миколаївського храму міста Сміла, а також аматорських виконавців.

Акція засвідчила готовність смілянських християн разом відстоювати християнські цінності попри існуючі догматичні розбіжності та погляди.

реклама

Коментарі  

 
-1 #8 jfofun 24.06.2017 09:17
Какое дело боговерчикам до геев? Пусть себе чпокаются раз хотят.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Цікаво 22.06.2017 22:43
Цікаво, скільки у тій Смілі конфесій та хто там у них насаджує "содомію"? На городах вже порядок навели?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Антирашист 21.06.2017 13:55
Цитую Я ж обідів якраз!:
Цитую Доктор:
прєзік рашки вовка пукін особисто показує всім приклад, задираючи бідному хлопчакові футболку на вулиці і цілуючи його в пупок :-x :-x :-x
То які ж цінності і "скрєпи" твого замизганого хацапстану?
Фу, краще б ти і не нагадував про цей "подвиг" пукіна, бо його ботексна фізіономія і так неприємні асоціації викликає :-x

Путлєр - палач, а в таких подонків поведінка маніакальна в усьому.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Я ж обідів якраз! 21.06.2017 12:21
Цитую Доктор:
прєзік рашки вовка пукін особисто показує всім приклад, задираючи бідному хлопчакові футболку на вулиці і цілуючи його в пупок :-x :-x :-x
То які ж цінності і "скрєпи" твого замизганого хацапстану?
Фу, краще б ти і не нагадував про цей "подвиг" пукіна, бо його ботексна фізіономія і так неприємні асоціації викликає :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 Доктор 21.06.2017 10:43
Цитую Вирвикишка:
Серйозний запитальник! Всі думали, що ця чума не пройде! Европейські цінності!!!

Що ти мелеш, рвотна кишка? При чому тут твоє скавуління про Європу?! У рашці ЛГБТшний беззубий ШурА збирає вееличезні зали, Борька Моісєєв взагалі визнаний "залатим голосом Рассєі", а прєзік рашки вовка пукін особисто показує всім приклад, задираючи бідному хлопчакові футболку на вулиці і цілуючи його в пупок :-x :-x :-x
То які ж цінності і "скрєпи" твого замизганого хацапстану?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 Вирвикишка 21.06.2017 08:30
Цитую Черкащанин:
Завжди у таких випадках виникають серйозні запитання: а чому саме зараз ця заява зроблена? Чому так пізно? Адже про дату цього "маршу" було відомо як мінімум за місяць до його проведення.

Серйозний запитальник! Всі думали, що ця чума не пройде! Европейські цінності!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #2 Петрович 20.06.2017 22:31
Латентні, роздуплилися...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 Черкащанин 20.06.2017 17:35
Завжди у таких випадках виникають серйозні запитання: а чому саме зараз ця заява зроблена? Чому так пізно? Адже про дату цього "маршу" було відомо як мінімум за місяць до його проведення.