реклама Черкащанка
рекламареклама АвтоРаллі
Під час нещодавніх Холодноярських вшанувань дубовий хрест і місце під курган з Меморіальним комплексом «Хрест Волі» на честь Козацької і Військової Слави на горі поблизу хутора Буда в Холодному Яру освятили владика Черкаський і Чигиринський Іоан та четверо священиків, а козаки і воїни-атовці з усіх куточків України (був і Василь Шкляр з дружиною) насипали перші пригоршні землі, інформує "Козацький край".

Kurgan1-1

Ініціатива отамана Вільного козацтва Холодного Яру Олега Островського знайшла відгук у багатьох – незалежно від того, до яких козацьких формувань і армійських та добровольчих підрозділів належать українці, а в одній і тій самій «тачанці-Ніссані» на горі, де закладався курган, можна було бачити екіпаж з «Айдару», «Азову» і Армії Яроша…

У промовах до зібрання і владика Іоанн, і Олег Островський підкреслювали необхідність єднання українців перед лицем спільного ворога – у цьому, власне, і символізм кургану, який протягом найближчих п’яти років має постати на горі з хрестом на вершині. Хрест матиме висоту понад 70 метрів, а в підніжжі буде Меморіальний комплекс – пропозиції щодо того, яким йому бути, мають надати професійні архітектори.

Пропозиції для участі усіх охочих в проекті буде озвучено вже у липні 2017 року.

На кресленні – лише один з попередніх ескізів Меморіального комплексу. Заявки з власними пропозиціями від архітекторів, скульпторів, художників, науковців та всіх бажаючих взяти участь у проекті приймаються на адресу «Козацького краю»: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Ярослав ЗВЕНИГОРА

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #2 Батрахоміомахія 26.06.2017 18:24
"Отаман" Островський уже не знає,. що таке придумати, аби тільки "плавати" на інформаційному полі Він, як і Софроній, одержимий гігантоманією. Краще допоможіть пораненим бійцям, сім'ям загиблих воїнів, хворим на рак дітям. Але ні той, ні інший цього не роблять. У них все для піару, для возвеличення власної персони. І якщо Софроній таки щось збудував, то Островський виглядає дуже убого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 Хочу бачить те, що чую 26.06.2017 16:49
Вражає. Але плани - це одне, а їх реалізація - трохи інше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр