Як повідомив «Прочерку» депутат Чигиринської райради Іван Малий, у райраді створили відповідну тимчасову комісію з обстеження стану автомобільних доріг в районі.
– Ситуація катастрофічна. Спершу, після закриття мосту через Дніпро машини почали руйнувати Тясминську дамбу. А це ж вкрай небезпечно, бо прорив дамби загрожує затопленням і Чигиринського, і Черкаського, і Кам’янського районів, та ще й частини Олександрійського району Кіровоградської області. Коли в’їзд на неї перекрили плитами, машини пішли в об’їзд, зокрема через Чигирин, Галаганівку, Стецівку. ви самі знаєте, у якому стані сільські дороги, а там ще є багато місточкіВ, які не розраховані на вантажівки по 40-60 тон. Ми в районі створили депутатську комісію, яку я очолив. Їздили до керівника Служби автомобільних доріг області, у ході обговорення було прийнято рішення першочергово провести обстеження мостів, які пролягають по даному маршруту та проведення термінового ремонту дорожнього покриття. Особливо турбують напрямки Чигирин – Знам’янка, Чигирин – Олександрівка, – зазначає Іван Іванович.
Тепер, щоб розвантажити сільські дороги, треба ремонтувати Тясминську дамбу та коштів на це немає. Депутати району вже зверталися і до обласної влади, писали листи і до прем’єр-міністра, і зверталися за допомогою до нардепів.
В обласному управлінні водних ресурсів та Службі автодоріг області «Прочерку» повідомили, що не в їх компетенції займатися Тясминською дамбою та переадресували в Черкаське регіональне управління водних ресурсів.
Начальник управління Олександр Бовсуновський повідомив, що першочергово дамба була запроектована на проїзд технологічного транспорту.
– В цілому ж, ми відповідаємо за те, щоб вона виконувала технічну функцію, тобіж стримувала напір води Кременчуцького водосховища. Щодо самого дорожнього покриття, то ми писали листи, за допомогою керівництва області зверталися до Кабінету міністрів, щоб проїжджу частину дамби передати на баланс Служби автомобільних доріг, – зазначив Олександр Миколайович.
За його словами, також в березні проводилася нарада за участі відповідних служб і розглядалася можливість надання допомоги на ремонт дамби і з боку сільськогосподарської компанії «Нібулон».
«Прочерк» звернувся до керівництва області з запитанням, як там бачать вирішення питання? Також ми поцікавилися в компанії «Нібулон», чи готові вони фінансово долучитися до ремонту дамби. Отримані відповіді будуть висвітлені на сайті.
реклама
Коментарі
Ти все переплутав, ватномозкий. Чигирин нижче Черкас по течії - тому там і проблеми. Зворотнього напрямку течія Дніпра не має. І стабільность власті прідурка - це у твого пукіна. Тобто це - фірмєнная чєрта "гасударства", яке весь світ називає "іржавою бензоколонкою"
Круговорот дураков во власти - фирменная черта краины.
Стрічка RSS коментарів цього запису