реклама

реклама

Черкаський депутат Юрій Тренкін просить врахувати пропозиції жителів Митниці щодо детальних планів території набережної від вантажного порту до вул. Сержанта Жужоми та від парку по вул. Сержанта Жужоми до автодороги H-16 (Золотоноша-Умань). Із відповідним листом він звернувся до міського голови Анатолія Бондаренка, пише ВІККА

hqdefault

"На сьогодні мікрорайон "Митниця" є одним із найпривабливіших мікрорайонів міста, який забудовується дуже швидкими темпами. До мене почали звертатися місцеві жителі з проханням не допустити забудови тієї невеликої території, яка ще лишилася. Я сам, як житель цього мікрорайону, категорично проти подібних забудов", – написав Тренкін у Facebook.

579048
933161

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #11 Ох 01.07.2017 09:04
У нас "заколдованный круг"
Якщо не в темі, значить кругом бандіти...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Ох 30.06.2017 23:14
Цитую Урюк:
Ціна цього папірця дорівнює - 0. А от жителям Митниці потрібно захищати свою землю.

Їхня земля закінчується в межах квартири на яку в них право на власність.
Прибрати в під"їзді не моє, а щоб комусь хтось поруч побудував житло то ну його нах...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Назар 30.06.2017 22:34
Тренькін ! Чия б корова мичала та тільки не твоя. Ти ***** бюджету та землі перший, тож мовчи і жуй, скоро твій час скінчиться. Те, що ти пишеш то мало б місце для обговорення, але якби це написав хтось інший, справжній, а не ти фальшивий та жадний злодюга.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Урюк 30.06.2017 15:03
Ціна цього папірця дорівнює - 0. А от жителям Митниці потрібно захищати свою землю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Тавр 30.06.2017 11:45
Цитую Мавр:
Скільки понавилазоло всякої шантрапи,яка користується беззаконням і бездіяльністю влади! Гребуть мішками,і ніхто не "бачить"
Черкаси котяться до прірви з швидкістю метеорита.

Бо в них серце за "Батьківщину" рветься та їх принцесу Юлю. Слава богу хоч громадський туалет відремонтували по вул. Лазарєва, 4. Просторий, вікна великі, зручно буже громадянам нужду справляти
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Щука 29.06.2017 17:57
Тренкін! А для чого забороняти! Треба будувати, дітей народжувати, розвиватися, будуватися! А, ти ///////// грошей /////// і тепер з другом залізякою свою вотчину хочеш організувати, місто в хутір перетворити і де ти в/////// живеш на митниці, коли по ящику ведеш репортаж з вілли за мільйони. Дурак ти Тренкін! І діло твоє дурне!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #4 Мавр 29.06.2017 17:50
Скільки понавилазоло всякої шантрапи,яка користується беззаконням і бездіяльністю влади! Гребуть мішками,і ніхто не "бачить"
Черкаси котяться до прірви з швидкістю метеорита.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #3 Реаліст 29.06.2017 16:51
Трєнькін - тип злодійкуватий, але краще вже ставити у дворах Митниці його магазинчики, а не висотки Казаряна чи Мушієка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #2 Світлана 29.06.2017 15:44
А я прошу знести всі МАФи тренкіна. На моє прохання бондаренко відреагує, чи своїх він не здає?