реклама

реклама

Координатор Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко співвідносить повідомлення про ймовірну відставку двох заступників голови адміністрації із дорученням, яке губернатор Сергій Тулуб отримав від Президента України.

– Віктор Янукович дав доручення головам адміністрації до 20 грудня підбити підсумки соціально-економічного розвитку регіонів, щоб «вийти» на нові кадрові рішення, – говорить Леонід Даценко. – Нині, за рейтингом губернаторів, яке опублікувало видання «Коментарі», очільник Черкащини знаходиться на 22-ому місці. Тому, мені здається, що Сергій Борисович поспішає знайти «цапів-відбувайлів», щоб списати на них всі ці негаразди. Можливо, будуть ще відставки високопосадовців обласного рівня.

За його словами, «цапами-відбувайлами» призначаються місцеві черкаські кадри:

– Попри всі нюанси, команда, яку привіз Сергій Борисович із Донецька, залишається на своїх місцях. Відбуваються перетасовки, як із Влізлом, але нічого більше, – продовжує свою думку пан Леонід. –  Але як не було в Тулуба довіри до місцевих кадрів (більшість із яких свого часу він чомусь назвав «павликами-морозовими»), так і до сьогодні немає.

Опозиціонер не вірить, що місцевій еліті вдасться заслужити довіру в губернатора:

– Я здивований, що дехто з наших колег політичної чи бізнесової еліти намагається «прислужуватися», вкидаючи кошти в благодійні фонди на будівництво «Нової Черкащини». Все одно, команда «донєцких» є чужою для Черкащини, – переконаний він.

Нагадаємо, що сьогодні в оточенні губернатора три «черкаські» заступники: Василь Корнієнко, Юрій Тимошенко та Володимир Вовченко.

реклама

Коментарі  

 
+3 #9 sergo 15.12.2011 21:45
Цитую Е.М.:
То краще нехай не вкладають кошти в благодійні фонди? Невже допомога дітям, сиротам, інвалідам - погано? Невже для тих дітей має значення політичне забарвлення допомоги? А якщо ви вважаєте, що так - то не мітінгуйте, не горлопаньте, а зробіть для них ще більше і краще під своїми прапорами. І саме цим покажете, що опозиційні сили сильніші за владу.

помощь должна быть на гос уровне.все остальное просто подачки и пиар.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #8 Е.М. 15.12.2011 03:23
А представникам політичної та бізнесової еліти, які вкладають кошти в благодійні фонди велика подяка. Саме завдяки їм є надія на зміни на краще, в першу чергу, у свідомості людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #7 Е.М. 15.12.2011 03:17
То краще нехай не вкладають кошти в благодійні фонди? Невже допомога дітям, сиротам, інвалідам - погано? Невже для тих дітей має значення політичне забарвлення допомоги? А якщо ви вважаєте, що так - то не мітінгуйте, не горлопаньте, а зробіть для них ще більше і краще під своїми прапорами. І саме цим покажете, що опозиційні сили сильніші за владу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 З країни Паханат 14.12.2011 16:15
Цитую стас:
А від вашого бла-бла тільки голови болять та безлад.

А ваші порядки ми вже побачили і відчули, хоча ймовірно ще не в повній мірі - каток то тільки розганяється, на черзі продаж землі, перерозподіл бізнесу і т.д.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #5 стас 14.12.2011 09:56
Знаючи нашу опозицію ,читаю між рядків-хочу туди.А яким чином-то інша справа.Бо прецедентів тьма.І ще важливо:коли хочу довести свою правоту-роблю так,як вважаю за потрібне і пропоную-покуштуйте і скажіть-чиє смачніше?А патякати вміє навіть неграмотний п*яний мужичок.Я бачив обличчя дітей-інвалідів,коли возив подарунки в їх день-вони розглядали зовсім не логотипи партій(це було цікаво їх батькам,можливо ).А от якби всі ті партії,що були в бюлетенях останніх виборів,зробили те-ж-радість була б у 25 разів більша.А від вашого бла-бла тільки голови болять та безлад.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 sh239k25 13.12.2011 23:38
Боже спаси Черкащину от всякой нечисти. Нет доверия, что заложат сразу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 думка 13.12.2011 17:26
Так Корнієнко ж з Тимошенком уже того,тю-тю... Хіба Даценко ще не знає про це?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Ветеринар 13.12.2011 16:03
Хм... Юрию Тимошенко нужно срочно сбрить бородку. Маскировка прежде всего! А вот Корниенко - как ни маскируйся, а типичный этот, как его там? Ну, зам. губернатора.
;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 Не лохторат 13.12.2011 15:58
"...дехто з наших колег політичної чи бізнесової еліти намагається «прислужуватися », вкидаючи кошти в благодійні фонди на будівництво «Нової Черкащини». Все одно, команда «донєцких» є чужою для Черкащини" - повністю погоджуюсь, - покористуються цими прихвостнями братки, як туалетним папером і викинуть в смітник історії...