реклама

реклама

Заступник міського голови Олексій Гужва стверджує, що міська влада Черкас зробила все, щоб у місті була збудована муфельна піч.

Мерія відповідала за відведення земельної ділянки. За словами Олексія Гужви, ще 17 листопада був підписаний договір суперфіцій (права на забудову земельної ділянки). Муфельну піч вирішили розмістити на вул. Пацаєва, 51/а. Нагадаємо, кілька днів тому депутат обласної ради Любов Майборода звинуватила міську владу у тому, що вона гальмує виділення земельної ділянки під облаштування муфельної печі.

Олексій Гужва не розуміє, чому саме зараз, майже через місяць після підписання відповідних документів, виникло питання щодо відведення земельної ділянки:

— На кожній нараді в облдержадміністрації, де обговорювалися ці питання, була присутня Любов Майборода. Вона позиціонувала себе як представник обласної ради, як людина, яка вивчала це питання в інших містах України, зокрема у Вінниці, Кіровограді, Одесі. Тому не знати про ухвалені рішення щодо відведення земельної ділянки вона не могла, — говорить Олексій Гужва.

Щодо переписки, про яку вела мову Любов Майборода, то вона в основному датується літніми місяцями. Вже у вересні-жовтні було відомо місце, де розмістять муфельну піч. Юридично усі моменти були погоджені в листопаді, а угода підписана – 17 листопада, інформує прес-служба Черкаського міськвиконкому.

За словами Олексія Гужви, усі процедурні питання були вирішені, жодних проблем ані зі сторони обласної, ані з боку міської влади не виникало.

Він наголосив, що за придбання та встановлення муфельної печі відповідають служби обласної державної адміністрації. Мерія мала визначити місце та надати земельну ділянку, що й було зроблено.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #18 Ярослав 15.12.2011 12:49
Ваша лапша на вухах у людей вже не тримається, та і за слова свої, Ви пані Любо, не звикли відповідати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #17 sergo 14.12.2011 19:50
Цитую Ластівка:
Люба як була, так і залишилася за рівнем розвитку монтажницею, а Мамалига-кухарьонком...шкода, що у нас така безпорадна опозиція. З такою революції тільки робити. На кухні.
интересно с кем ты ее собираешся делать?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 Охоронець 14.12.2011 19:30
Любов Володимирівна розшевелила осинне кудло. :P :P Яка муфельна піч? Навіщо цим пройдисвітам черкаська медицина? Хай хоч все розвалиться - ВОНИ БУДУЮТЬ МІСТО УСПІХУ. :lol: :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Жужа 14.12.2011 19:00
Команда Одарича-Бродського розглядає Черкащину як базу для виколачування бабок. Ніякі муфельні печі гужвам та одаричам не потрібні. Немає відкатів - діла не буде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Племенний 14.12.2011 18:55
Цитую Землемір:
Коли питання стояло про виділення 5,5 га землі в Соснівці під черкаське Межигір`я для Тулуба - Гужва забезпечив виконаня протягом 10 днів. Решта - почекає.. :lol: :D

Одаричеве плем`я НІЧОГО ДЛЯ чекащан робити не буде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #13 Достали 14.12.2011 13:12
Цитую Депутат міської ради:
Пане Гужва, міська рада НЕ ПРИЙМАЛА рішення про виділення земельної ділянки під муфельну піч. Назвіть дату і номер рішення.

Ось депутат який не ходить на сесії, бо не знає які рішення приймалися :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 Дід який знає усе 14.12.2011 12:13
Любов Владимирівна, риторіку змінили? Вже і Гужву не звинувачуєте? Вже і про земельну ділянку нічого не кажете.
Тикунли носом в г..., то тепер інші запитання зявилися.
Не звикли ви коли на ваш словесний ..... відповідають? ))))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #11 Буруля 14.12.2011 11:50
Любове Володимирівно, кому ви ставите запитання? Спочатку Ви вголос бездоказово обвинувачуєте в усіх гріхах міську раду, потім, коли Вам чемно відповідають і доводять, що ваші закиди є абсурдними, ви починаєте "задавать вапросікі". Чому раніше не ставли иці запитання тому, в чиєму віданні встановленні цієї пічі? Чому не питаєте про це обласну владу? Чому згадали про Ваші листи піврічної давнини? Невже вибори так скоро?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 Лёня 14.12.2011 10:48
Не ждала Любаша такого опровержения...

PR не прошёл :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Ластівка 14.12.2011 10:34
Люба як була, так і залишилася за рівнем розвитку монтажницею, а Мамалига-кухарьонком...шкода, що у нас така безпорадна опозиція. З такою революції тільки робити. На кухні.