реклама

Із понеділка, 17 липня, до 8 серпня 2017 року перехрестя вулиці Гетьмана Сагайдачного (раніше – Ватутіна) з вул. Симиренківською (колишня – Рябоконя) з боку Пацаєва закриють для проїзду транспорту. При цьому, вулицю Симиренківську не перекриватимуть.

Відповідне рішення ухвалили сьогодні на засіданні виконавчого комітету.

Підставою для його прийняття стало звернення директора відокремленого підрозділу «Черкаська ТЕЦ» публічного акціонерного товариства «Черкаське хімволокно». Тим часом тут триватимуть роботи з реконструкції теплової мережі.

Окрім того, на час дії рішення змінять рух кілька автобусів та тролейбусів, зокрема:

– тролейбусні маршрути № 1А та № 2 продовжать рух до ВАТ ЧЛФЗ «Аврора» по вулиці Чигиринській без заїзду на вулицю Пацаєва;

– автобусні маршрути № 4, № 24 та № 28 курсуватимуть від вулиці Чигиринської на Пацаєва, Гетьмана Сагайдачного та до зупинки «Школа № 13».

Про це інформують в Черкаській міськраді.

реклама

Коментарі  

 
+2 #1 Тверезий 13.07.2017 10:24
Обіцяли до 12 липня відкрити проїзд на перехресті Симиренківська (колишня Рябоконя) - Нарбутівська (колишня Петровського), але на цей момент проїзду немає! Ще й на перехресті Симиренківська - Г.Сагайдачного перекриють рух... Доведеться автовласникам накидати немале коло для проїзду в р-н "Д"! "Дякуємо" можновладцям!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...