реклама

реклама

Кількість працівників, які працюють на мосту через Дніпро, порівняно з минулим тижнем збільшилась на 12 чоловік. Однак, швидкість виконання робіт все одно не задовольняє голову Черкаської ОДА Юрія Ткаченка. Про це він заявив під час сьогоднішньої координаційної наради, - інформує журналіст «Прочерку».

- Темпи дуже низькі. Зростає незадоволення населення. Я хочу бачити заключні договори на арматуру, бетон, щоб чітко розуміти, як відбувається цей процес, - сказав Юрій Олегович.

За словами працівників автодору, до кінця тижня на мосту мають розпочатись роботи із заливання бетону.

реклама

Коментарі  

 
+1 #14 Роман 20.07.2017 08:38
Куди дивляться "правоохоронні" органи? Як тендер на ремонт мосту могла виграти фірма, яка належить людям з ДНР та знаходиться в стадії банкрутства (про це йшлося в сюжеті на одному з телеканалів)? Мабуть, є сенс перевірити "солодку пару" - очільника Служби автодоріг Демиденка В.І. та його дружину, яка, якщо не помиляюся, в тій же організації працює в тендерному комітеті!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Михайло 18.07.2017 05:53
Просто зараз команда будiвельникiв Ткаченка-Казаряна кинула сили i ресурси на злочинну забудову окраси мiста - берега Днiпра.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Щука 17.07.2017 22:33
А для чого взагалі міст! Тут некій Тренкін буде робити в Черксах логістичний центр з Толею залізякою! Сильний буде логістичний центр, беручи до уваги, що Черкаси загальниукраїнс ький тупик, то щей і міст цим логістам в принципі не нужен, бо про нього ні слова! От специ по нарізці ліверної ковбаси!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #11 депутат 17.07.2017 19:06
Цитую Літописець:
Минув місяць. Поки що ремонт моста нагадує імітацію (чи саботаж) роботи.

По ідеї одна четверта робіт уже повинна бути виконана. Для керівництва ОДА, не млини треба відкривать, а пора писать заяви на звільнення, коли буде порушено терміни ремонту моста.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #10 Регіональна Тальнівщина 17.07.2017 16:52
Цитую Валерий:
Тулуб сделал бы за месяц


не так і шуруй до свого тулуба. А якщо щось не подобається - то вступай в ополчєніє і борись за його повернення
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #9 Регіональна Тальнівщина 17.07.2017 16:50
Треба темпи підвищити, інакше російський танк не встигне проїхати до відкриття
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Жарт 17.07.2017 16:43
Цитую Наталія:
Сьогодні почула таку інформацію, що дамбу закриють повністю і для автомобілів , і для поїздів із завтрашнього дня. Ніхто не знає чи інформація правдива? Буду вдячна!

Кажуть, що і для літаків теж.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Мишко 17.07.2017 16:40
Цитую Валерий:
Тулуб сделал бы за месяц.показатели дет. Обл.больница диагност.центр.перинатальный. а ткаченко просто хороший парень открытый для людей и больше для своего бизнеса.

Хороший парень это не профессия.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Наталія 17.07.2017 15:43
Сьогодні почула таку інформацію, що дамбу закриють повністю і для автомобілів , і для поїздів із завтрашнього дня. Ніхто не знає чи інформація правдива? Буду вдячна!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Валерий 17.07.2017 15:23
Тулуб сделал бы за месяц.показатели дет. Обл.больница диагност.центр.перинатальный. а ткаченко просто хороший парень открытый для людей и больше для своего бизнеса.