реклама

реклама

Студентка Черкаського державного технологічного університету стала стотисячною українкою, яка скористалася безвізом, інформує сайт вишу.

19961347_1057910367676688_7429064524640367945_n

У п’ятницю, 14 липня, Президент України Петро Порошенко на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомив про те, що 20-тирічна Софія стала 100 тисячною українкою, що скористалася перевагами безвізу і неймовірно пишається своїм українським паспортом.

У своєму дописі Петро Порошенко зазначив: «Щасливий, що все більше українців користуються перевагами подорожей і на власні очі бачать, що таке Європейський Союз, куди рухається Україна, і за яке майбутнє сьогодні бореться молода Українська держава».

Цією дівчиною виявилася четвертокурсниця факультету економіки та управління Софія Ярмош, яка здобуває спеціальність «міжнародна економіка» у Черкаському державному технологічному університеті.

19983803_1057910361010022_7225006051127274163_o

До того ж, Софія перетинала кордон задля участі в міжнародному проекті Cooperation and Development Network Eastern Europe (CDN), як представник української спільноти.

– Іноді у моєму житті трапляються круті та неочікувані речі, такі як ось ця, – коментує подію на своїй фейсбук-сторінці Софія Ярмош.

реклама

Коментарі  

 
0 #9 В яблучко! 23.07.2017 13:40
Цитую ZNZ:
Черкаські баскетболісти тренуються на грецькому Криті. Обласний ляльковий театр отримує тріумф у Китаї. Канівський хор у повному складі виступає у Чехії...
А жлобські ватники на "Прочерку" мріють про те, щоб хоч студентка, яка приймає участь у міжнародному науковому проекті, не змогла проїхати кордон :lol:
Як ж ви, путіноїди, примітивні і прогнозовані! Х.. вам, а не повернення вашого смердючого руSSкомірного совка!

+100500 !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #8 ZNZ 19.07.2017 13:11
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Микола 19.07.2017 11:37
На кінець то ми вже в Європі! Слава нашому Мойсеєві президенту Порошенко він вивів нас з пустелі, зробивши її пустелею! Тепер ми будемо мати гідну роботу в Європі, наших робочих чекають поляки, німці, румуни, французи, турки! Ми більше не раби, ми європейці які вирвалися з рабства і говоримо остаточне прощай немита Росія! Ми вже ніколи не будемо митися в руських лазнях і кататися на руських гірках,ми будемо господорями польських городів, турецьких ліжок і італійських унітазів, спасибі пан Мойсей, Гройсман, Логвинськи ,ви як кажут "сделали" нас і нашу батьківщину!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 Вітаю! 19.07.2017 00:39
Софія перетинала кордон задля участі в міжнародному проекті Cooperation and Development Network Eastern Europe (CDN), як представник української спільноти(с)
Чудовий старт у житті цієї юної черкащанки. Прекрасні горизонти!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Черкасский Русский 19.07.2017 00:07
Счастливого пути и жизни на новой родине вам !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 Правда матка 18.07.2017 10:59
Господи!Как он смешон в своих потугах вернуть всё на круги своя."Предавши раз,предаст ещё и ещё раз,солгавший раз, будет лгать до бесконечности.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #3 Я черкащанин 18.07.2017 09:54
Цитую Визначна подія:
Цитую колега:
молодчина!!!!!

А в чому її заслуга? Що перетнула кордон? Так наші заробітчани роблять це щодня. Вибирали для реклами, скоріш за все, за анкетою. Щоб молода, освічена, за західною програмою "як представник української спільноти". Можете собі уявити, щоб у нас "переможцем безвізу", стала стара заробітчанка, якій бракує пенсії і вона змушена нелегально працювати десь в Італії, або роботяга-зварювальник з Тернопільщини, чи перекупка зі Львова, яка за картою поляка щотижня мотається до Кракова?

Бу-бу-бу...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 Визначна подія 18.07.2017 09:36
Цитую колега:
молодчина!!!!!

А в чому її заслуга? Що перетнула кордон? Так наші заробітчани роблять це щодня. Вибирали для реклами, скоріш за все, за анкетою. Щоб молода, освічена, за західною програмою "як представник української спільноти". Можете собі уявити, щоб у нас "переможцем безвізу", стала стара заробітчанка, якій бракує пенсії і вона змушена нелегально працювати десь в Італії, або роботяга-зварювальник з Тернопільщини, чи перекупка зі Львова, яка за картою поляка щотижня мотається до Кракова?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 колега 17.07.2017 17:05
молодчина!!!!!