реклама
5TV
реклама

Директор департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради Ірина Удод сьогодні на ранковій нараді розповіла про стан передачі гуртожитків та безгосподарчих об’єктів у власність територіальної громади.

Ознайомитись із відповідною  презентацією  можна ТУТ.

За її словами, у комунальну власність житлового фонду вже передано 25 житлових будинків та інших об’єктів.  Серед таких – приміщення  МСЧ поліклініки «Фотоприлад», спортивний комплекс з басейном «Сокіл», будівля колишньої тютюнової фабрики. Також – 44 гуртожитки  з 57-ми (а саме: 21 гуртожиток приватних підприємств та 23 гуртожитки підприємств-банкрутів). Ще шість –  у процесі передачі та 13 – на черзі.

Крім цього, до комунальної власності прийняті 32 спортивних та дитячих майданчиків, близько 37 км тепломереж та понад 26 км мереж водопостачання та водовідведення, 389 зупинок громадського транспорту, 48 контейнерних майданчиків.

– Однією з важливих функцій є забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків. Зокрема, набуття права власності на кімнати, в яких вони проживають. Це визначено у Законі України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків». Але зробити це можна лише після передачі зазначених об’єктів до комунальної власності. Тому відповідна робота продовжуватиметься,  – пояснює Ірина Іванівна.

Про це повідомили в Черкаській міськраді.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...