реклама

реклама

Можливості забудови черкаської набережної Дніпра «у рекреаційному форматі» представив у «Фейсбуці» секретар міськради Олександр Радуцький.

20108121_1190564441048913_1813817859021806759_n

Він також подякував небайдужим жителям Черкас, які підтримали на сайті міськради петицію проти житлової забудови набережної мікрорайону Митниця. Станом на зараз петиція вже набрала 315 підписів. Для того, щоб винести її на розгляд сесії міськради, було достатньо 250 підписів.

Як зазначено в коментарях до допису Олександра Радуцького, концепцію, яку він представляє у «Фейсбуці», свого часу запропонував Сергій Одарич – на той час міський голова Черкас.

20229413_1190564297715594_9039562491979167288_n

реклама

Коментарі  

 
0 #8 лего 24.07.2017 13:05
єдиний нормальний варіант - аквапарк. діти всієї області будуть у захоплеенні
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Смілянин 19.07.2017 11:38
Пане Василь, а це мова йде про ресторан "Чайка" і сєть магазинів "Золото"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 коля 18.07.2017 22:48
на місці арт холу і креативного простору вже стоять крани і закінчують 1 секцію 10-ти поверхівки. Як все красиво на папері, він все стерпить! а чи стерпить совість мудаків які хочуть всю цю землю "дико" подеоебанить. Будуйте, не проблема, це краще ніж ті хащі. Але про людей подумайте!!! у гроба кармагів неиає!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Щука 18.07.2017 22:12
Давай Радуцький, вперед! Петиція так злякала Мера і його Батьківщину, що Юля їм памперси надіслала ночним експресом!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 кирзовий чобіт 18.07.2017 19:21
Розбудовуйте ви краще хімселеще, а набережну залишити в спокоі. Вже дістали блін ці горе-будівельники.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #3 Черкасчанин 18.07.2017 14:55
Герои Ильфа и Петрова живут среди нас.Куда там Остапу Ибрагимовичу!Нь ю-Васюки нервно курят в сторонке.А бабла -то сколько можно хапнуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 Василь Коваль 18.07.2017 13:20
12 років будував і не добудував Набережну Дніпра В.Б., який дякуючи таккому будівництву "придбав"собі ресторан *****, магазини ****** і собі котедж,а це інші взялися за будівництво Набережної Дніпра
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #1 Юрист 18.07.2017 12:04
Намагання не дати кодлу Бондаренко-Мушієк-Тренкін набить мішки з грошима за рахунок забудови набережної. Помста "по Радуцьки".