реклама

реклама

Вартість туалету в черкаському парку Хіміків, на який пішов мільйон гривень бюджетних коштів, обґрунтована, вважає керівник КП «Дирекція парків» Володимир Стойко.

Стойко Про це він заявив у інтерв’ю «Експо-ТВ», реагуючи на критику міського голови Анатолія Бондаренка. За словами останнього, на Митниці в елітному житлі квадратний метр коштує 12 тис. грн, а в новозбудованому туалеті в парку Хіміків – 26 тис. грн.

– У 2012 році туалет в Долині троянд, єдина відмінність якого в тому, що там була система біологічної очистки «Топаз», яка на той час коштувала 100 тисяч гривень, обійшовся в 437 тисяч гривень, – розповів Володимир Стойко. – Це в 2012 році! Якщо відняти вартість системи «Топаз», вийде 337 тисяч. Але в тому туалеті не було мереж. В цьому ж туалеті (в парку Хіміків, – ред.) є мережі, вартість яких становить 23 відсотки від загальної вартості туалету (це – трошки більше 200 тисяч гривень). Отже, я вважаю, що вартість туалету обґрунтована.

Крім вартості мереж, суттєвою складовою загальної вартості туалету є капітальний ремонт.

– Ми отримаємо туалет, в якому повністю виконаний капітальний ремонт! – з гордістю сказав Володимир Стойко. – Житло, наскільки я розумію, роздається покупцям без ремонту. А якщо взяти до уваги, що наш туалет – це великий санвузол... Мені особисто здається, що ремонт у санвузлі (тобто, ванна-туалет) забирає з усього ремонту квартири найбільшу вартість. Тому і є така цифра. Тим більше, вся проектно-кошторисна документація пройшла всі експертизи. У нас є технагляд, який слідкує за об’ємами, у нас є авторський нагляд, який слідкує за дотриманням проекту. Тобто, дуже багато фахівців у цьому задіяно. І ніяких проблем чи ухилянь в якісь сторони просто не може бути.

реклама

Коментарі  

 
+1 #12 Бух. 24.07.2017 08:18
Ну що ще міг сказати Стойко, який є рподичем Радуцького, який роспочав аферу з будівництва туалету))))????????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Боря 23.07.2017 19:23
А в нас службы есть хоть какие нибудь, или все в долях?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 мороз 23.07.2017 13:47
Ні одни об'єкт,зроблений цією командою мера,не доведено до кінця. Все робиться якося не тудися! Шевченка бульвар-напівфабрикат,Н абережна-така ж,тротуари з плитки-наче п'яні стелили,а сіро-чорна плитка навіть на кладовища не годиться. А туалет-то вінець заботи про нас.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Федорович. 23.07.2017 12:04
Як тільки полаялись Бонд з Радіком, так і стала відома сума вартості будівництва туалету. С ким ще потрібно зіпсувати відносини Бонду, щоб ми узнали реальну вартість благоустрою бульвара Шевченка, вул. Г. Дніпра і т. д. Думаю що картина б була ще гіршою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 віталій 23.07.2017 11:49
Тирять де тільки можливо!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 Сидоров. 23.07.2017 09:25
Цитую Світлана:
Самое страшное, что такие, как стойко, радуцкий, бондаренко абсолютно всех считают идиотами. Себя же мнят интеллектуалами (то, что нет образования, самообразования - мелочь), небожителями. Но... Жизнь всегда предъявляет счет.

Так я вам скажу, шо так воно і є. Бо тілько ідіоти могли привести до влади таких як радуцький бондароенко . І таких ідіотів багато, підрахуйте кількість голосів , відданих за них.А вони на цьому фоні таки інтелектуали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 Хап-ла-ла 22.07.2017 20:44
У нас є технагляд, який слідкує за об’ємами, у нас є авторський нагляд, який слідкує за дотриманням проекту. Тобто, дуже багато фахівців у цьому задіяно.
зверніть увагу : в переліку фахівців підрядник не фігурує.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 депутат 22.07.2017 19:57
Цитую: Дуже багато фахівців у цьому задіяно, і всі контролювали, тільки будувать не було кому. Це ще добре, що в один мільйон вклались.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #4 Сидоров. 22.07.2017 18:50
Ти бач, як директор туалету все гарно обгрунтовує.і це , і оте, і десяте.Шось тут не чисто . Це ж мільйон грошей. Не може бути.Невже не урвав дещицю? Знати би величину цієї дещиці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 стабилизец 22.07.2017 17:51
Цитую Світлана:
Самое страшное, что такие, как стойко, радуцкий, бондаренко абсолютно всех считают идиотами. Себя же мнят интеллектуалами (то, что нет образования, самообразования - мелочь), небожителями. Но... Жизнь всегда предъявляет счет.

как показывают последние 25 лет, правильно считают. небось локти кусает, что мог и полтора-два лимона распилить. :lol: