реклама

реклама

До лав Патрульної поліції Черкас вступили ще 18 осіб. Учора новачки прийняли присягу, інформує «Вичерпно».

20206272_1934260203511611_64979140_n-710x434

Серед нових поліцейських – двоє дівчат. Упродовж 4 місяців вони навчалися, а відтепер зможуть застосовувати свої теоретичні знання і навички на практиці.

До слова, дехто із них уже вчора заступив на нічне патрулювання, щоб охороняти спокій містян. Головний патрульний міста Олександр Кокоба привітав нових патрульних і пообіцяв, що без підтримки вони не залишаться.

– Протягом багатьох днів ви викладалися на всю, аби стояти зараз тут на присязі. Служба буде нелегкою, але знайте, що ваші старші товариші завжди з вами, – сказав він.

Вітали патрульних окрім рідних та друзів і представники обласної та міської влади, які нагадали їм, що запорука успіху – це довіра людей.

20206443_1934258340178464_507945437_n

20269909_1934255800178718_1579177135_n

20289686_1934260290178269_657995712_n

реклама

Коментарі  

 
-2 #10 В. Белий 26.07.2017 13:31
Цитую Мр.О:
Цитую Злюкен Механикен:
Росте?Сміх один. Скільки саме тих, що працюють, 250?12 магазинів до снайперки КСВК?Як почнеться, іх ліквідують за пів дня...

А що самое має початись? Я щось пропустив?

Як обично, Путєн нападе...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 ZNZ 26.07.2017 10:53
Цитую Мр.О:
Цитую Злюкен Механикен:
Росте?Сміх один. Скільки саме тих, що працюють, 250?12 магазинів до снайперки КСВК?Як почнеться, іх ліквідують за пів дня...

А що самое має початись? Я щось пропустив?

У дурника з ніком "Злюкен Механікен" - банальні галюцинації. На сонці перегрівся 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Мр.О 26.07.2017 08:02
Цитую Злюкен Механикен:
Росте?Сміх один. Скільки саме тих, що працюють, 250?12 магазинів до снайперки КСВК?Як почнеться, іх ліквідують за пів дня...

А що самое має початись? Я щось пропустив?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 дивно 24.07.2017 08:35
Поліція працює на лавах?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 СОЛДАТ 23.07.2017 23:39
Цитую Злюкен Механикен:
Солдате, ти хочеш сказати, що в умовах нашого міста ці поліцаі, після того, як почнеться, протримаються більш ніж 12 годин в живих?Ти це серйозно?Ну а проти Снайпера середньоі руки, хоча б з ВССК “Выхлоп”, не кажучи вже про КСВК вони в принципі безсилі.

Я хочу тобі сказати злий "Буратіно", що ти зараз починаєш патякати про речі в яких не маєш ні найменшого поняття.Коли почнеться - ховайся до мами під спідницю і постарайся просидіти там поки не закінчиться. :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 Злюкен Механикен 23.07.2017 18:09
Солдате, ти хочеш сказати, що в умовах нашого міста ці поліцаі, після того, як почнеться, протримаються більш ніж 12 годин в живих?Ти це серйозно?Ну а проти Снайпера середньоі руки, хоча б з ВССК “Выхлоп”, не кажучи вже про КСВК вони в принципі безсилі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #4 Черкащанин 22.07.2017 21:41
Керівництво патрульної поліції м. Черкаси має відзвітувати перед громадою міста про результати своєї роботи за 2016 рік та перше півріччя 2017 року. Люди, на кошти яких утримується патрульна поліція, мають знати як працює нова поліція.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #3 СОЛДАТ 22.07.2017 21:08
Цитую Злюкен Механикен:
Росте?Сміх один. Скільки саме тих, що працюють, 250?12 магазинів до снайперки КСВК?Як почнеться, іх ліквідують за пів дня...

І звичайно ж ця сама КСВК лежить у тебе під ліжечком "злий" Буратіно.Поряд з нічним горшком і упаковкою памперсів.Спати вже йди "вояка". :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #2 Злюкен Механикен 22.07.2017 20:59
Росте?Сміх один. Скільки саме тих, що працюють, 250?12 магазинів до снайперки КСВК?Як почнеться, іх ліквідують за пів дня...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 депутат 22.07.2017 20:00
Населення не стає, а поліція росте.