реклама

реклама

 

У вівторок, 25.07.2017, прокуратурою Черкаської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно завідувача ревматологічного відділення комунального закладу «Черкаська обласна лікарня» Черкаської обласної ради за обвинуваченням у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачена вимагала від жителя м. Черкаси неправомірну вигоду в сумі 10 000 грн. за складання і видачу виписки з історії хвороби та консультаційного листа з метою подальшого оформлення відповідної групи інвалідності.

Нагадаємо, вказану службову особу 31.05.2017 затримано на гарячому, одразу після отримання нею грошових коштів.

Протиправну схему отримання неправомірної вигоди викрито працівниками прокуратури Черкаської області,  відділу боротьби з корупцією і організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в Черкаській області та слідчого управління Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

Довідково: санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Про це повідомили в  прокуратурі Черкаської області.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #10 СОЛДАТ 27.07.2017 12:45
Цитую стабилизец:
Цитую Сидоров.:
Звичайно то є явний перебір.Так не можна. Але я чув , що зарплата медпрацівника доста низька. Можливо у цьому причина такого ганебного явища. Наприклад, менеджер отримує більше 60 тис у місяць, депутат не менше і плачеться що мало, а лікар 3-4 тис.

знач, надо узаконить для всех двойную зарплату. одну платит работодатель, вторую берешь у тех, с кем сталкиваешься по работе.

Ты просто феерический идиот "стабилизец". :lol: А ДНР с ЛНР узаконить не надо? :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 стабилизец 27.07.2017 12:20
Цитую Сидоров.:
Звичайно то є явний перебір.Так не можна. Але я чув , що зарплата медпрацівника доста низька. Можливо у цьому причина такого ганебного явища. Наприклад, менеджер отримує більше 60 тис у місяць, депутат не менше і плачеться що мало, а лікар 3-4 тис.

знач, надо узаконить для всех двойную зарплату. одну платит работодатель, вторую берешь у тех, с кем сталкиваешься по работе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 СОЛДАТ 27.07.2017 12:02
Цитую Я черкащанин:
Цитую Сидоров.:
Звичайно то є явний перебір.Так не можна. Але я чув , що зарплата медпрацівника доста низька. Можливо у цьому причина такого ганебного явища. Наприклад, менеджер отримує більше 60 тис у місяць, депутат не менше і плачеться що мало, а лікар 3-4 тис.

Погоджуюся. Завідувачку це не виправдовує, але рівень зарплати прямо провокує зловживання.

Прямо таки провокує!!!...Та невже?...Всі ці "ескулапи" ідуть в медичні інститути тільки для того щоб потім набивати своі кармани.Думаєте ім цікаве наше здоров"я?Ім хоть 4000 зарплати дай,хоть 40000 - результат буде той самий. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Я черкащанин 27.07.2017 11:14
Цитую Сидоров.:
Звичайно то є явний перебір.Так не можна. Але я чув , що зарплата медпрацівника доста низька. Можливо у цьому причина такого ганебного явища. Наприклад, менеджер отримує більше 60 тис у місяць, депутат не менше і плачеться що мало, а лікар 3-4 тис.

Погоджуюся. Завідувачку це не виправдовує, але рівень зарплати прямо провокує зловживання.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Сидоров. 27.07.2017 10:33
Звичайно то є явний перебір.Так не можна. Але я чув , що зарплата медпрацівника доста низька. Можливо у цьому причина такого ганебного явища. Наприклад, менеджер отримує більше 60 тис у місяць, депутат не менше і плачеться що мало, а лікар 3-4 тис.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Сільпо 26.07.2017 19:31
Цікава дама. А Тулуб простив, не посадив!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Костя 26.07.2017 17:11
А можливо треба просто зарплату добру платити, а то підмітайло з 4 класами освіти і лікар на одинаковій зарплаті !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 СОЛДАТ 26.07.2017 17:05
Цитую федор принципиальный:
Никогда с нашим народом и в нашей стране не будет искоренена коррупция,единс твенный способ расстрел взяточника на месте без суда и следствия и показывать по всем каналам ТВ несколько суток днем и ночью,да,СОЛДАТ ?

Да Федя! Другого пути похоже нету.Вместе со взяточниками еще неплохо было-бы "шлепнуть" пару "сепаров" которые строчат комменты на этом сайте. :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 Тамков 26.07.2017 16:37
А чому тоді так кричать за зарплати медикам, якщо ім взавгалі не потрібно давати зарплату і вони без неїї спокійно обійдуться
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 федор принципиальный 26.07.2017 14:44
Никогда с нашим народом и в нашей стране не будет искоренена коррупция,единс твенный способ расстрел взяточника на месте без суда и следствия и показывать по всем каналам ТВ несколько суток днем и ночью,да,СОЛДАТ ?