реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко не боїться імпічменту, про можливість якого говорять у місті. Про це він заявив під час сьогоднішньої прес-конференції.

Нагадаємо, скандальна ситуація за участі міського голови Черкас та представників міськвиконкому розгорнулась після сумнівного засідання виконкому, коли було ухвалено рішення про затвердження детального плану забудови Митниці, який більшість містян не підтримує. Тоді секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький заявив про те, що ініціюватиме відставку виконкому.

- Не розумію, що поганого в тому, що там будуть сучасні гарні будинки. Якщо ми зараз програємо популістам, там буде сміття, шприци і таке інше. Імпічмент? Не дочекаєтесь. Підемо на вибори і громада підтвердить, кого вона обирала керувати містом, - сказав Бондаренко.

З приводу скандального виконкому, то директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін пояснив, що терміново рішення на виконкомі приймалось, бо потрібно було терміново відправити документи до проектної установи.

реклама

Коментарі  

 
+3 #10 Верник 07.08.2017 16:47
Цитую Щука:
Однозначно виграє мера людина білого вождя - Кухарчук!

б//, ну який з нього мер??? чесно??? Шо він у житті зробив??? На футболі покричав і з трибуни повиступав??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Скучно 02.08.2017 13:26
Цитую Смішно:
"Підемо на вибори і громада підтвердить, кого вона обирала керувати містом, - сказав Бондаренко"
Та не керувати містом!!! а хазяйнувати у місті. А то одні керівники розвелись, а якісно і ефективно хазяйнувати нема кому

И выиграет ведь выборы и снова будет балабасить лавэ. Потому, что именно черкащане породили Шуфрича, Олийныка, Поплавского, Зубыка и прочия и в том числе сегодняшних. Если не купились на модерновые "горячие обеды" от Булатецкого в виде жареного пирожка и стакана чая, то кило гречки еще никогда сбоев не давало. На выборы придет наиболее политически активная часть населения, в виде пенсионеров, и за кило гречки продаст, сори.. проголосует даже за новых строителей космодрома в парке 50-летия :lol: :lol: .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Игорь 02.08.2017 12:48
Весь город знает, как он обманул предпринимателе ,й которые поддержали его на выборах.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=469829046685723&id=427468654255096
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 Смішно 02.08.2017 11:25
"Підемо на вибори і громада підтвердить, кого вона обирала керувати містом, - сказав Бондаренко"
Та не керувати містом!!! а хазяйнувати у місті. А то одні керівники розвелись, а якісно і ефективно хазяйнувати нема кому
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 Влад 02.08.2017 09:32
Цитую Смішно:
клоун...чесне слово..громада вже давно зрозуміла свою помилку

Все эти бондаренки.ткаченки и прочая шалупень это следствие,а причина сидит на банковой,вот где страшная помилка нас с вами.И эта "причина" намного циничней.жаднее,трусливе е(пример с Саакашвили)чем тот,которого мы заставили смыться ,а точнее позорно бежать из страны.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #5 Сотник 02.08.2017 01:04
На Вашому місці, мере, я б не був таким самовпевненим! Часи вже змінилились, у порівнянні з 2015р, коли в Черкасах вдалося розвести "електорат"!!! Та і "браття" вже не ті, що були на той час, коли фінансували всі ті вибори Голови Черкас!!! То ж,- є над чим замислитись!!! І за "базар", тако ж, треба буде відповісти перед спонсорами!!! Бажаю успіху!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #4 Щука 01.08.2017 22:41
Однозначно виграє мера людина білого вождя - Кухарчук!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #3 мороз 01.08.2017 17:17
На цей раз-пролетете!
Всі вже розібрались ху іс ху.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+34 #2 Смішно 01.08.2017 16:12
клоун...чесне слово..громада вже давно зрозуміла свою помилку