реклама

реклама

Заборонити рух мототранспорту по центральних вулицях та в спальних районах Черкас з 22,00 по 07,00. З такою пропозицією до міської влади звернувся черкащанин Юрій Чепурний. Відповідну петицію він зареєстрував на сайті міськради.

За його словами, це потрібно «для забезпечення нічної тиші в місті».

«Позначити обмеження дорожніми знаками та звернути увагу поліції на контроль за дотриманням цих обмежень», - йдеться у петиції.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #9 Андрій 07.08.2017 10:54
100% Поліція повинна зупиняти і вдень мототранспорт, який реве несамовито. Є ж якісь норми і це людям реально заважає. За ніч і мови немає. Поліція недопрацьовує
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 nnk3 06.08.2017 20:34
Подібне рішення утискає права и свободи громадян і тому буде легко скасоване в судовому порядку!!! Потрібна заборона експлуатації не мототранспорту як такого, а потрібно заборонити використання будь-яких ТЗ, що не відповідають загальновстанов леним санітарним нормам щодо рівня шуму(74dB).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #7 Геноссе Борман 06.08.2017 20:21
Хто не на мапедэ тот филип киркоров!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #6 федор принципиальный 06.08.2017 17:36
Чем в это время занимается полиция ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 Галя 06.08.2017 17:26
Правильна петиція! Тисячі людей не повинні страждати від того, що декільком особам закортіло вночі погасати. Діти просинаються, не можуть потім заснути.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 валрий 06.08.2017 14:26
давно пора и терміново!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #3 депутат 06.08.2017 12:04
Виглядить глупо, дурнішого придумать просто не можна, так можна заборонить і рух пішоходів, чи всих транспортних засобів. Правила дорожнього руху містять достатньо пунктів завдяки яким можна повністю усунути такі негативні фактори. Головне бажання.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #2 Сидоров. 06.08.2017 10:54
Якщо усі депутати будуть такі розумні, як вказаний , то ми далеко підемо.Це виходить, я їду здалеку, приїжджаю в 2 години ночі. Ставлю машину на стоянку за межами міста, визиваю таксі, їду у нічний магазин купити щось з"їсти, потім додому, вранці на таксі за машиною і т.д. Чи він дурний, чи нерозумний.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #1 ВІРА 06.08.2017 10:19
Нормальна петиція.