реклама

реклама

У Черкасах в парку Хіміків у суботу відкрили туалет, що будувався декілька років. Резонансності події додає те, що витратили на будівництво 886 тисяч гривень.

Як повідомила чергова, туалет працюватиме з 11 до 19 вечора. Там є чотири кімнати: жіночий та чоловічий відділи, відділ для осіб з обмеженими можливостями та душова для працівників парку.

При цьому, як бачимо, кабінки для чергової немає, тож невідомо як вона нестиме службу у дощ чи сніг. А те, що туалет працюватиме і взимку, ще раніше повідомляв директор КП «Дирекція парків» Володимир Стойко.

Працює туалет на сьогодні безкоштовно.

IMG_0014

IMG_0017

IMG_0015

IMG_0016

З чого випливає така ціна за будівництво – детальніше читайте тут.

реклама

Коментарі  

 
+3 #26 Ватсон 09.08.2017 23:28
Суховий всім порадить як подеребанить бюджет і бути не при дела,звертайтес ь!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #25 Васильович 08.08.2017 12:44
Народ, гальюн потрібен там, як не крути. У ті сині будочки страшно було заходити, доводилося шукати деревце :oops:
Що до ціни, то так, трішки завишена. Тепер головне щоб мавпи не повідривали і не пообдирали там все!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #24 СОЛДАТ 08.08.2017 11:07
Цитую ткач:
Цитую К....па Валєра:
А де ж наш губернатор був, що не завітов на вуідкриття такого важливого закладу, для області

У меня был понос от переволнения от гордости за создание таких условий для наших граждан-засранцев.

"Пане" ткач - Ви пишете з рашки?І часто у вас понос трапляється від гордості? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #23 ткач 08.08.2017 07:58
Цитую К....па Валєра:
А де ж наш губернатор був, що не завітов на вуідкриття такого важливого закладу, для області

У меня был понос от переволнения от гордости за создание таких условий для наших граждан-засранцев.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #22 Віталій 08.08.2017 01:40
Те,що туалет з'явився -добра справа. Менше будуть пі-пі чи по большому справляти де прийдеться.

Запитання для тих, хто пише про ізбушкі, барні стойки і тд. Ви, шановні, завітайте у серце самої Європи - Бельгію, цей теремок вам покажеться сказкою.
Про двері згоден, не врахували людей з обмеженими здібностями. І не тільки двері, повинна бути окрема кабінка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #21 Черкас 07.08.2017 17:18
Цитую Жевжик:
Цікаво, а хто ремонтує туалет по вул. Лазарєва, напроти скверу за обласною адміністрацією? Там прямо палац, а не туалет.

Радуцький. Тільки то вже не туалет буде, а кабак - судячи з того, що там барну стойку ставлять. Уявляєш - заходиш в це завєдєніє, а тобі пропонують "от завєдєнія" - коктейль "золотістиє бризгі" і крученики по-радуцьки? :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #20 коляска 07.08.2017 14:53
Цікаво, як в такі вузькі вхідні двері впхнути інвалідну коляску?
Взагалі то нагадує сочинський олімпійський сартир , де Путін мочить Медведєва на відкритих унітазах, що знаходяться поряд. Тут все аналогічно тільки з пісуарами. Що заважало на цей раз підряднику поставити між пісуарами екрани?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #19 чергова 07.08.2017 13:45
Цитую Капець:
Якщо не буде чергової, все буде розбито, розкрадено. Та ще й кого-небудь згвалтують у ньому. Такий менталітет у нашого народу.


На наступний рік зроБЛЯТЬ реконструкцію з добудовою для чергової,або надбудовою мансардного поверху. Можна ,до речі, і офіс для дирекції парків приліпити-філіал того ,що на пляжі. Яка буде вартість - здогадайтесь
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #18 Боря 07.08.2017 12:57
Цитую Регіональна Тальнівщина:
Запхнути туди всіх черкаських регіоналів і пустити хлор

Ти винерни з гі..на, потім запрошуй інших....