реклама

реклама

Наказом Державної фіскальної служби України від 3 серпня 2017 року №1839-о призначено полковника податкової міліції Басалаєву Вікторію Анатоліївну на посаду начальника слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Черкаській області, звільнивши з посади начальника слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Миколаївській області.

Полковника податкової міліції Клименка В’ячеслава Миколайовича, який до цього часу очолював СУФР ГУ ДФС у Черкаській області, призначено на посаду начальника слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Кіровоградській області (наказ від 03.08.2017 №1838-о).

Накази підписав в.о. Голови Державної фіскальної служби України М.В.Продан.

Басалаева

реклама

Коментарі  

 
0 #9 В. Белий 11.08.2017 11:43
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Петрович:
Цитую Ірина:
Гарна жінка, успіхів!

Немає в ДФС такої посади "Гарна жінка"

Цікаво- звання полковника дали за гарні очі чи за успіхи на ниві збору податків? ;-)

думаю за вислугу років... зараз полковників - як горобців у навозі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 СОЛДАТ 11.08.2017 10:33
Цитую Петрович:
Цитую Ірина:
Гарна жінка, успіхів!

Немає в ДФС такої посади "Гарна жінка"

Цікаво- звання полковника дали за гарні очі чи за успіхи на ниві збору податків? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 депутат 11.08.2017 10:03
Цитую Ірина:
Гарна жінка, успіхів!

Зустрічають по одежі, проводжають по уму.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 В. Белий 11.08.2017 09:55
Цитую Платник податків:
А з якою метою проведено ці призначення? Мабуть, щоб новопризначені начальники отримали службові квартири...

зазвичай такі роктировки проводяться, коли обидві особи сильно "наслідили" і насрали на попередніх посадах і чаша терпіння у бізнесменів і колег переповнюється. Хто знає Клименка, зрозуміє. А так приїде в Кіровоград - тіпа нова людина і все спочатку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 В. Белий 11.08.2017 09:51
Не знаю про неї нічого, но Клименко рідкісна гнида був...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Петрович 11.08.2017 07:53
Цитую Ірина:
Гарна жінка, успіхів!

Немає в ДФС такої посади "Гарна жінка"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 Платник податків 10.08.2017 21:32
А з якою метою проведено ці призначення? Мабуть, щоб новопризначені начальники отримали службові квартири...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #2 Ірина 10.08.2017 16:13
Гарна жінка, успіхів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #1 Лейтенант, старшой 10.08.2017 11:59
Вах, Басалаєва! Как так – уже целий палковнік, слюшай?