реклама
Програма навчання депутатів
реклама
Депутати Черкаської міськради більшістю голосів підтримали проект рішення про розпуск виконкому Черкаської міськради. Однак міський голова Анатолій Бондаренко наклав вето на це рішення, відзначивши, що воно є незаконним.

20773275_767044760133443_1570786622_o

-Я працював із цим виконкомом півроку. Після розпуску виконкому буде колапс, - наголосив Бондаренко.

Він також наголошував перед голосуванням, що накладе вето на це рішення, бо без виконкому працювати не зможе.

реклама

Коментарі  

 
0 #20 СОЛДАТ 13.08.2017 22:08
Цитую Карпович М.М,:
ПОВЕРНЕМО ОДАРИЧА!

Мсьє - правильніше було б на писати "ПОВЕРНЕМО ОДАРИЧА ПРАВООХОРОННИМ ОРГАНАМ!!!" :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #19 Карпович М.М, 13.08.2017 21:45
ПОВЕРНЕМО ОДАРИЧА!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 Бабай 12.08.2017 17:38
Цитую Жесть:
Цитую Бабай:
Они ж как инопланетяне - прибыли , высосали всё и свалили. .

А разве после Одарыча осталось что сосать? Все разграблено, земли розпроданы, город обнищавший, ободраный, нищий.


Eщё до Одарыча Олейник "хорошо" поработал.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 Жесть 11.08.2017 16:28
Цитую Бабай:
Они ж как инопланетяне - прибыли , высосали всё и свалили. .

А разве после Одарыча осталось что сосать? Все разграблено, земли розпроданы, город обнищавший, ободраный, нищий.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #16 Черкащанин 11.08.2017 12:03
Ох і "личика" - В ОБОХ! :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Олена 11.08.2017 11:39
Цитую Тарас:
Чому НАБУ не займеться Радеком? Накрав на парках 500 тис. баксів і роздає депутатам хабарі за голосування. А ті без грошей і срать не сядуть. Ганьба! :roll:

АПЛОДИСМЕНТЫ!!! !!!!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #14 Дніпро 11.08.2017 10:18
Фотограф зробив вдале історичне фото.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 ХМ 11.08.2017 09:47
Цитую Тарас:
Чому НАБУ не займеться Радеком? Накрав на парках 500 тис. баксів і роздає депутатам хабарі за голосування. А ті без грошей і срать не сядуть. Ганьба! :roll:

Воно Насіровим вже занялось, результат знаєте???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #12 Тарас 11.08.2017 08:38
Чому НАБУ не займеться Радеком? Накрав на парках 500 тис. баксів і роздає депутатам хабарі за голосування. А ті без грошей і срать не сядуть. Ганьба! :roll: