реклама

реклама

Депутати Черкаської міськради більшістю голосів підтримали проект рішення про розпуск виконкому Черкаської міськради. Однак міський голова Анатолій Бондаренко наклав вето на це рішення, відзначивши, що воно є незаконним.

20773275_767044760133443_1570786622_o

-Я працював із цим виконкомом півроку. Після розпуску виконкому буде колапс, - наголосив Бондаренко.

Він також наголошував перед голосуванням, що накладе вето на це рішення, бо без виконкому працювати не зможе.

реклама

Коментарі  

 
0 #20 СОЛДАТ 13.08.2017 22:08
Цитую Карпович М.М,:
ПОВЕРНЕМО ОДАРИЧА!

Мсьє - правильніше було б на писати "ПОВЕРНЕМО ОДАРИЧА ПРАВООХОРОННИМ ОРГАНАМ!!!" :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #19 Карпович М.М, 13.08.2017 21:45
ПОВЕРНЕМО ОДАРИЧА!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 Бабай 12.08.2017 17:38
Цитую Жесть:
Цитую Бабай:
Они ж как инопланетяне - прибыли , высосали всё и свалили. .

А разве после Одарыча осталось что сосать? Все разграблено, земли розпроданы, город обнищавший, ободраный, нищий.


Eщё до Одарыча Олейник "хорошо" поработал.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 Жесть 11.08.2017 16:28
Цитую Бабай:
Они ж как инопланетяне - прибыли , высосали всё и свалили. .

А разве после Одарыча осталось что сосать? Все разграблено, земли розпроданы, город обнищавший, ободраный, нищий.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #16 Черкащанин 11.08.2017 12:03
Ох і "личика" - В ОБОХ! :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Олена 11.08.2017 11:39
Цитую Тарас:
Чому НАБУ не займеться Радеком? Накрав на парках 500 тис. баксів і роздає депутатам хабарі за голосування. А ті без грошей і срать не сядуть. Ганьба! :roll:

АПЛОДИСМЕНТЫ!!! !!!!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #14 Дніпро 11.08.2017 10:18
Фотограф зробив вдале історичне фото.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 ХМ 11.08.2017 09:47
Цитую Тарас:
Чому НАБУ не займеться Радеком? Накрав на парках 500 тис. баксів і роздає депутатам хабарі за голосування. А ті без грошей і срать не сядуть. Ганьба! :roll:

Воно Насіровим вже занялось, результат знаєте???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #12 Тарас 11.08.2017 08:38
Чому НАБУ не займеться Радеком? Накрав на парках 500 тис. баксів і роздає депутатам хабарі за голосування. А ті без грошей і срать не сядуть. Ганьба! :roll: