реклама

реклама

Черкаські письменники влаштовують акцію протесту на Соборній площі в Черкасах. Вони висловлюють незадоволення діями обласної ради, зокрема її голови Олександра Вельбівця, - інформує журналіст «Прочерку.

Зокрема, протестувальники обурені тим, що в них «відібрали приміщення», в якому працювала обласна спілка письменників». Тому митці здійснюватимуть свою діяльність у наметах, які встановлюють на Соборній площі.

Як йдеться у листівках, котрі письменники роздають під час акції, за ініціативою голови обласної ради Олександра Вельбівця та його заступника Валентина Тарасенка Черкаську обласну організацію Національної спілки письменників України позбавили пільг на оплату приміщень, які надавали до користування з 2001 року безкоштовно.

З першого січня 2017 року влада уклала з письменниками угоду на загальних умовах з проханням розв’язати питання без збитків для письменників. Натомість КП «Управління по експлуатації будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності» подало позов до суду з вимогою стягнення боргу.

Як повідомив «Прочерку» письменник, народний депутат 7 скликання Леонід Даценко, подібні преценденти зі спілкою письменників України вже були в інших містах.

- Письменників просто викидають на вулицю. Вони говорять, що письменники – це еліта. Якщо вони так вчиняють з елітою, то яке в них може бути ставлення до інших людей. Цією акцією ми хочемо звернути увагу депутатів обласної ради на дії голови облради, - наголосив пан Даценко.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #16 Хи-хи 19.08.2017 18:26
Цитую Сергій:
Цитую Лего:
Цитую Бух.:
Валюха буде приймати письменників у палатці!!!!! А Даценко там буде?


В якому сенсі "приймати"?

....то Льоня Даценко підкаже. А взагалі Льоня фантазьор, що не стаття на Дзвоні, то про Бондаренка, який він крутий перец у всій галактеці.


А я закоханий...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 Читач 16.08.2017 15:25
Цитую не тупіть:
Цитую Думка:
Назвіть прізвище хоч одного письменника, немає таких на Черкащині.

василь захарченко

Ще є Сергій Носань. Але їм офіси не потрібні. Вони прекрасно творять вдома.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 не тупіть 16.08.2017 12:40
Цитую Думка:
Назвіть прізвище хоч одного письменника, немає таких на Черкащині.

василь захарченко
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #13 Думка 16.08.2017 08:38
Назвіть прізвище хоч одного письменника, немає таких на Черкащині.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 Эксперт 16.08.2017 07:53
Цитую лего:
хай звітують перед громадськістю про створені ними щедевр,. Щоб громадськість бачила на що йдуть кошти платників податків. Як буде звіт то громадськість розповість Вельбівцю. що він не правий. А так хай працюють у палатках. А Вельбівця - цього представника "руського міра" канєшно вже давно нада гнать брудною мітлою.

На место этого шныря придёт другой,третий,а главная причина живёт и здравствует(суд я по его статкам в военное время)на банковой,котора я за три года "жизни по новому"показало всем нам эту жизнь во всех черных тонах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Уточнення 15.08.2017 23:01
Цитую Лимонадний Джо:
То вже філія університету, а не письменники. Черевко чи шо їх послав. Під Вешльбівця копає?

Філія не університету, а однієї кафедри, яку очолює місцевий титан навколо літературної думки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 Сергій 15.08.2017 22:45
Цитую Лего:
Цитую Бух.:
Валюха буде приймати письменників у палатці!!!!! А Даценко там буде?


В якому сенсі "приймати"?

Буде еліту приймати в гості, разом з ними чаї ганяти та вірші декламувати, а як щось не буде виходити, то Льоня Даценко підкаже. А взагалі Льоня фантазьор, що не стаття на Дзвоні, то про Бондаренка, який він крутий перец у всій галактеці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #9 Лего 15.08.2017 17:38
Цитую Бух.:
Валюха буде приймати письменників у палатці!!!!! А Даценко там буде?


В якому сенсі "приймати"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 Лимонадний Джо 15.08.2017 17:37
То вже філія університету, а не письменники. Черевко чи шо їх послав. Під Вешльбівця копає?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 Знавець 15.08.2017 17:31
Цитую Сергій:
Справжнім письменникам приміщення за бюджетні кошти не потрібне. А ФСБ-ешні структури,........................... Москва і так прогодує :P


Тю на тебе - там же самі патріоти - Даценко Льоня, Валя Коваленко будуть з палатки тролить вельбівця. Але скоро буде холодно. доведецця пісатєлям йти несолоно хлебавши