реклама

реклама

Після трирічної тяганини Соснівський районний суд Черкас 20 грудня  визнав незаконним рішення виконкому Черкаської міської ради «Про перенесення пам’ятника В. І Леніна».

фото Ігоря Єфімова, колаж Ігоря Нетахати

фото Ігоря Єфімова, колаж Ігоря Нетахати


 - Виконком грубо порушив Конституцію та Закони України. Його представники посилались на Указ Президента "Про додаткові заходи щодо вшанування памяті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні". Проте там, ім’я Володимира Улянова-Леніна, навіть не згадується. Тому суд визнав незаконним це рішення виконкому та зобов’язав його відновити пам’ятник В.І. Леніну «на попередньому місці і у попередньому стані», - зазначив 1-й секретар Черкаського обкому Комуністичної партії України Віктор Роєнко, якого цитує газета «Вечірні Черкаси».

У мерії є десять днів, аби оскаржити це рішення суду в апеляції.

реклама

Коментарі  

 
+1 #14 Хома 01.01.2012 17:08
Убрать г*** с дороги - это вандализм?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Націоналіст 22.12.2011 12:14
Цитую Сусід:
Дура лекс.
Приємно познайомитися, таваріщ дура - а я - Націоналіст... Ти покищо пообдавай кип"ятком штани від щастя, але ж твій вождь на площу вже ніколи не повернеться - і ти це дуже добре знаєш ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 Ну-ну 22.12.2011 09:33
Уважаемые комментаторы! Никто ничего уже в центре не поставит! Успокойтесь и спите спокойно. Площадь Соборная - уже Тулубовская, поэтому будут стоять яйца там. Хотя в Запорожье после вандализма восстановили памятник Сталину. Все в этом мире непредсказуемо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Сеня Рудик 22.12.2011 01:00
Є чудове місце для всіх пам"ятників Леніну: поставити їх вздовж дороги до міського звалища і хай вказують дорогу...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 NazarStodola 21.12.2011 23:11
"Ты, Тихон, считай себя уже с медалью".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 sergo 21.12.2011 20:46
благодаря таким д-лам мы еще долго с д-ма вылазить будем.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #8 Сусід 21.12.2011 18:19
Дура лекс, сед лекс, "шановні" націоналісти! Звикайте...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Романович 21.12.2011 18:06
Одарича за незаконне знесення Лєніна в тюрму :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 очевидець 21.12.2011 17:21
Цирк! :-* Ви можете уявити собі день, коли комуністи урочисто і з почестями відкриють відреставровани й памятник Леніна? Це ганьба!!! Ні в якій країні колишнього СРСР такого не було!!! Краще б установили щось корисне і естетичне...
Це ж чергова викачка грошей: спочатку зняли, тепер поставлять... потім ще комусь надуиається зняти... :zzz Якщо комуністи хочуть того - нехай ставлять памятник деінде. А в центрі Черкас йому немає місця!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Прокурор 21.12.2011 15:34
Таваріщ Роєнко, нє відать вам вже вашого важдя! Змиріться - бо навіть ваш кумир Путін вже не молиться на Ульянова!