реклама
Sucurity Police

реклама

Соснівський районний суд Черкас зупинив дію рішення міської ради про скасування наказів департаменту архітектури та містобудування щодо надання містобудівних умов та обмежень компанії "Будгарант" по забудові Митниці. Про це у Facebook повідомив секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький.

1112222

«Як і передбачалося, забудовник берегової смуги не відступає. Фірма «Будгарант» звернулася до суду і суддя Троян зупинила дію рішення міської ради про скасування наказів департаменту архітектури та містобудування щодо надання містобудівних умов та обмежень компанії «Будгарант» по забудові «Митниці». Рішення приймалося без участі юристів міськвиконкому. ПОВНА МОБІЛІЗАЦІЯ! Юристи міськвиконкому і департаменту мають НЕГАЙНО підготувати апеляцію на ухвалу суду. Будь-яка затримка із підготовкою документів і затягуванням рівноцінна ЗРАДІ інтересів жителів Черкас», – зазначив Радуцький.

реклама

Коментарі  

 
+4 #8 Саша секретар 21.08.2017 10:37
Братва шухер!!! Забудовник вирішив нам бабки не платить, а піти через суд. Такими темпами я до Нового року не зароблю свої 500000 баксів. А в декларацію так хотілося красиву цифру намалювати
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Регіональна Тальнівщина 20.08.2017 21:25
Кого мобілізують? армян?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Сидоров. 20.08.2017 21:04
Цитую СЕРГЕЙ:
А кто владелец этой фирмы?Огласите


СКОРНЯКОВА ІННА ВІТАЛІЇВНА
Адреса засновника: ****, Черкаська обл., місто Черкаси, Придніпровський район, ВУЛИЦЯ ОРДЖОНІКІДЗЕ, будинок **, квартира **,
Розмір внеску до статутного фонду (грн.)****.**,
ЯЛОВЕНКО ЛЮДМИЛА ВАСИЛІВНА
Адреса засновника: ****, Черкаська обл., місто Черкаси, Соснівський район, ВУЛИЦЯ СУМГАЇТСЬКА, будинок **, квартира **,
Розмір внеску до статутного фонду (грн.)****.**,
КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - ЯЛОВЕНКО ЛЮДМИЛА ВАСИЛІВНА , ; , , ****** ЧЕРКАСЬКА ОБЛ. МІСТО ЧЕРКАСИ ВУЛИЦЯ СУМГАЇТСЬКА БУДИНОК ** КВАРТИРА **
Розмір внеску до статутного фонду (грн.)****.**,
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #5 зарабатывают кто как 20.08.2017 13:14
Что они выграют, а что они програют, все там покрыто мраком. А к этому департаменту с его зазнаными юристами, вопросов да вопросов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 дормидонт 20.08.2017 12:24
Жди! Всё покрыто мраком.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 Мер 20.08.2017 11:54
Цитую СЕРГЕЙ:
А кто владелец этой фирмы?Огласите


Я.. !!! Чого причепились?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #2 стабилизец 20.08.2017 11:54
толя зализяка - саша схема 1:0. :lol: