Сьогодні у Черкасах на Соборній площі урочисто підняли національний прапор України. Про це інформує журналіст «Прочерку».

Як відомо, сьогодні, 23 серпня, в Україні святкують День Державного прапора.

На урочистому заході присутні обласні та міські керівники. Під час урочистостей нагородили волонтерів, АТОвців та заслужених працівників.

- Я зараз вiдчуваю тi ж почуття, як i тодi, коли ми пiдiймали украïнськi прапори у звiльнених мicтах на Сходi, - сказав голова ОДА Юрій Ткаченко.

Ткаченко попросив черкащан подзвонити нашим захисникам і подякувати їм за те, що вони відстоюють незалежність України.

Також черкащан привітав голова облради Олександр Вельбівець, а міський голова Черкас Анатолій Бондаренко побажав єдності і миру країни.

- Нам треба забути внутрішні чвари і образи, та обєднатися проти зовнішнього ворога! - сказав Бондаренко.

Після підняття прапора стартує автопробіг містом.

реклама

Коментарі  

 
-1 #11 стабилизец 25.08.2017 08:34
низя батон крошить на нашего торгована, он в ато катался.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Олена 25.08.2017 07:10
Друзья мои,ваша оценка деятельности ткаченко больше чем правильная,но ваша оценка не интересует главного виновника торжества-порошенко,поско лько это его функция назначать в свою команду этих одобрямс и чего изволитесь пане президент.Для папрашенко главное,чтобы шестёрка всегда повизгивала при виде хазяина,независ имо бьёт он её или гладит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Та да 24.08.2017 22:33
Де цей Ткаченко взявся на нашу голову?ганьба на всю Україну!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Та да 24.08.2017 22:31
Ткаченко займає останне місце у рейтингу губернаторів України.Жителям,напевно ,приємно.Мовчать переможені,знач ить подобається бути з найгіршим
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Дарина 24.08.2017 22:29
Єра Ткаченка коли закінчиться?водію Черевка .................!черкащани він вам набрид?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 МВК 23.08.2017 15:47
Цитую учасник:
Дійство в цілому сподолалось. Правда не зовсім зрозуміло - за які заслуги Ткачекно нагороджував? :sad: Просто прізвища і жінки з довгими ногами...

А організаційні моменти в ОДА - завжди провальні, бо за них відповідає чотири зами губера одночасно - і жоден в підсумку. Швидше за все, за неоголошення причин нагородження козлом отпущєнія зроблять Шабатіна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 учасник 23.08.2017 13:21
Дійство в цілому сподолалось. Правда не зовсім зрозуміло - за які заслуги Ткачекно нагороджував? :sad: Просто прізвища і жінки з довгими ногами...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 володимир 23.08.2017 10:57
не знаю чому, але прапор вранці майорів, певно спустили, а потім знову підняли торжественно. Граїмось, бо більш ні на що не здатнї.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Що за каша? 23.08.2017 10:04
Завжди прапор піднімали біля драмтеатру - бо то знакове місце, де синьо-жовтий у Черкасах підняли вперше. А при чому ОДА? Чому тоді не біля "мерії" прапор піднімали або біля якогось дитсадка? Що там Толя про "чвари і образи" промукав - образився і замислив чвари, бо не біля нього прапор підняли?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #2 Оператор 23.08.2017 09:59
У Ткаченка тексти виступів якось через раз: раз - толкові, двічі - дурні до ужасу. Він вже не перший раз закликає дзвонить бійцям у АТО - до кого ці ідіотсько-патетичні заклики, якщо родичі і так дзвонять бійцям, а дзвінки чинуш їм і нах не потрібні?!