реклама

реклама

Відкриті слухання щодо підвищення тарифів на виробництво теплової та електричної енергії відбулися за участю громадськості та провідних фахівців в сфері енергетики в Черкасах у четвер, 31 серпня. Про це повідомляє NewsOne.

1-116

Участь в слуханнях взяв і заступник голови Черкаської ОДА Сергій Овчаренко.

За його словами, фінанси від збільшених тарифів дозволять підвищити надійність і економічність роботи підприємства.

"У цьому контексті ми маємо спільну і конструктивну позицію з керівництвом ПАТ" Черкаське хімволокно", тому стверджуємо інвестиційну програму з виробництва електричної та теплової енергії на 2018 рік", - пояснив Овчаренко.

Також підкреслюється, що додаткові фінанси дадуть можливість переобладнати котельні на альтернативне паливо і забезпечити працівників гідною заробітною платою.

Кінцеве рішення щодо підвищення тарифів затвердить НКРЕКУ.

У коментарі "Прочерку" Сергій Овчаренко підтвердив, що такий захід дійсно мав місце.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #22 Галя 06.09.2017 13:54
Ніяк не нажруться :-?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #21 МіхМіх 06.09.2017 11:47
Про що мое говорити шу..р Овчаренко
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #20 Дістали 04.09.2017 23:23
"Відкриті слухання щодо підвищення тарифів на виробництво теплової та електричної енергії відбулися за участю громадськості та провідних фахівців в сфері енергетики в Черкасах у четвер, 31 серпня"(с)
НАХАБНА, ТУПА БРЕХНЯ ОВЧАРЕНКА! ХТО ЗНАВ ПРО ЦІ "ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ"?!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #19 Черкасчанин 04.09.2017 21:58
А альтернативное топливо это случайно не ядерное? :o :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #18 федор принципиальный 04.09.2017 21:51
Папа Николай сЕменович,вразу ми своего отпрыска,ты же областной депутат,что вы совсем там ....улись ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #17 Регіональна Тальнівщина 04.09.2017 21:50
Ну так нехай і продають дорожче Фірташу. В чому проблема?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #16 *** 04.09.2017 21:30
Судя по залу, небольшому количеству присутствующих и выражениям их лиц - имело место быть глупо и дешево организованное постановочное собрание и з серии "А ми з населенням обговорювали і усьо чікі-пікі"

Семимильными шагами к новому майдану...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #14 Не гони, Леха! 04.09.2017 20:52
Цитую Алексей:
Сережа - а ты доиграешься... Парафинишь свое честное имя.

Невозможно парафинить то, чего у Сережи отродясь не было :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Щука 04.09.2017 18:31
Так вот он, рай европейский
Для нас, Украины!
Таких снов Тарас не видел.
От такой картины
Заплакал бы ты, Кобзаре,
О судьбине края.
И вновь написал бы:
«Не називаю її раєм
Демократичну, незалежну…»
Тут на наше горе
Злоба с жадностью безбрежны,
Ненависти горы.
Тут мы тихо молим Бога,
В которого ты не верил,
Туман коричневый рассеять,
Как сон, как химеру.