2 вересня на стадіоні «Колос» у селищі Драбів відбувся футбольний матч між командами – «Златокрай-2017» Золотоніський район та «Альтаїр» смт. Драбів.

16

Матч за всіма канонами відповідав своєму статусу – кількістю порушень, боротьбою та високою самовіддачею. У середині першого тайму гарну нагоду відкрити рахунок у матчі мали золотоношці. Андрій Хрипченко відігравши голкіпера «Альтаїра», з гострого кута не влучив у порожні ворота. До перерви суперники продовжили обмін ударами з дальньої відстані. Свій гол команда «Златокрай-2017» забила на 62-ій хвилині поєдинку. Боротьба команд стала переростати в часті порушення та тимчасові зупинки гри для надання медичної допомоги. Господарі поля досягли бажаного на 89-ій хвилині матчу. Юрій Дмитренко – капітан команди драбівчан зрівняв рахунок. Так фінальний свисток зафіксував на табло бойову нічию 1:1.

Підримували футболістів «Златокраю-2017» голова РДА Олександр Лісовий, голова райради Валерій Саранча та команда вболівальників району.