реклама
Кредит готівкою
реклама

На черговому засіданні виконавчого комітету більшість членів виконкому підтримали таку пропозицію: до кінця року сміляни платитимуть перевізникам за проїзд 4 грн, а з наступного року - 4,50 грн. Про це пише smila.ua.city

12-09-008

Проїзд у маршрутках знову здорожчає. З лютого 2017 року перевізники самостійно підвищили тариф з 3,50 грн до 4 грн. Тепер вони хочуть, щоб сміляни платили за проїзд по 5,52 грн. Завдяки стримуванню амбіцій перевізників опозиційними депутатами та громадськими активістами, наразі пропонується підвищення тарифу до 4,50 грн. Рішення про це розглядалося на черговому засіданні виконкому. Однак під час довгих дискусій, активісти і депутати все таки наполягли на тому, що оскільки перевізники самовільно підняли тариф до 4 грн, - то нехай така вартість залишиться до кінця цього року.

Та все ж перевізники попереджають, що у наступному році будуть змушені підвищити тариф. Проте активісти не здаються, продовжують захищати громаду і збираються монітироти пасажироперевезення міським транспортом і з'ясовувати, чи потрібно у Смілі змінювати вартість проїзду.

реклама

Коментарі  

 
+1 #1 Alex 13.09.2017 14:09
Очуметь, сколько ж той Смелы, что бы тариф 4грн. был, там же маршруты сравнительно короткие. А они еще и повысит хотят, я в шоке, хапуги!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
Театр