реклама

реклама

Днями невідомі вкотре спаплюжили пам’ятник Бандері та Шухевичу в Черкасах. Встановили його лише рік тому, однак псували знак уже кілька разів. Останнього разу  камінь обмалювали провокативними написами російською мовою. Та ще й посягнули при цьому на національну символіку – державний прапор.

Після кожного такого випадку черкащани вже традиційно діляться на два табори: одні нарікають, чому хуліганів не шукають правоохоронці, інші ж стверджують, що пам’ятник «незаконний», а тому робити цього немає потреби. При цьому прихильники думки, що зловмисників треба покарати, щоразу цікавляться, чому поліція не переглядає відео із камер відеоспостереження на спорудах, розташованих поруч.

У коментарі виданню «ВиЧЕрпно» начальник сектору комунікації ГУ НП в Черкаській області Дмитро Грищенко розповів, що даний факт зареєстровано, однак кримінальне провадження наразі не відкрите — проводиться перевірка.

- Для відкриття  провадження потрібні певні підстави, — зазначив речник ГУ НП.

Що ж до камер відеоспостереження, у поліції однозначної відповіді не дають, мовляв, камери там, можливо, і є, але вони можуть туди «не діставати».

Зазначимо, що крім пам’ятника Бандері та Шухевичу в Черкасах провокативні написи «прикрашають» ще й зупинки. Однак коментаря стосовно цього від правоохоронців отримати не вдалося.

реклама

Коментарі  

 
-1 #10 Андрей 16.09.2017 10:01
Младший сын Порошенко спрашивает маму:
- Мама, что такое патриотизм?
- Сынок, это когда люди работают каждый день, чтоб мы могли иметь виллы за рубежом, дорогие яхты, занимать достойные места в списке Forbes и так далее.
- Но мама, разве люди не злятся по этому поводу?
- Конечно злятся, это называется сепаратизм.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Антистец 16.09.2017 09:49
Поставьте снова Ленина неподалеку. Чешущиеся руки найдут применение. И гоняйте этого Ленина по кругу - сломали, поставили. Это можно, сегодняшней режим поощряет политически оправданные акты вандализма, надругательства и любое другое аморальное поведение. Революцию гидности для этого и делали, чтоб бездельники что-нибудь молотками расхреначили и гимн спели.

А эту красно-черную нацистскую мерзоту лучше бы убрать и не позориться перед миром.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 СОЛДАТ 15.09.2017 19:33
Цитую Рбс:
Кого искать и за что? Нужно искать тех кто установил незаконно этот фащизм и убрать это недоразу егие

Искать никого не надо.Ты уже и сам нашелся ватанюга.Сиди и не гавкай. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 СОЛДАТ 15.09.2017 19:32
Цитую Резидент:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Резидент:
А можь легче будет найти тех, кто этот булыжник незаконно установил ?

Совсем легко будет если ты пи&деть перестанешь "ватан".Чем он тебе мешает? :lol: :lol: :lol:

Тем же, чем и все твое рагулячье племя. Здесь тебе не польша и не галичина. Наши предки, в отличии от ваших были воинами, а не лакеями.

Твои предки в лучшем случае буряты.И воинами вы были (да и остаетесь) только в твоем воспаленном мозгу.Вы хоть одну войну сами выиграли сепарок? :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Рбс 15.09.2017 17:32
Кого искать и за что? Нужно искать тех кто установил незаконно этот фащизм и убрать это недоразу егие
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Резидент 15.09.2017 17:12
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Резидент:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #4 СОЛДАТ 15.09.2017 16:44
Цитую Резидент:
А можь легче будет найти тех, кто этот булыжник незаконно установил ?

Совсем легко будет если ты пи&деть перестанешь "ватан".Чем он тебе мешает? :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Резидент 15.09.2017 16:12
А можь легче будет найти тех, кто этот булыжник незаконно установил ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 . 15.09.2017 15:20
Журналісти! Чекайте 10 днів, відведених Законом на розгляд - і вимагайте відповідь! Безграмотність - не причина для того, щоб не порушити кримінальну справу За наругу над державним символом
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 Пересічний громадянин 15.09.2017 14:04
Коли дядька з села, який викрав кусок металобрухту впіймають, одразу відкривають кримінальне провадження, а в даному випадку поліцейським потрібна ще якась перевірка, яка до речі, законодавством не передбачена. А пану Грищенку треба хоча б почитати Кримінальний процесуальний кодекс України, щоб не ганьбитись перед людьми.