реклама
Програма навчання депутатів
otravlenie-u-detej_1 Декілька столичних байкерів звернулися в інфекційну лікарню зі скаргами на здоров’я, де їм поставили діагноз гостра кишкова інфекція. Про це Оболонське та Голосіївське відділення Державної установи «Лабораторний центр МОЗ України» поінформувало Черкаський обласний лабораторний центр, адже саме на Черкащині перед цим вечеряли постраждалі.

Важливо, що отруєння в байкарів виявилося не тяжке, тож отримавши кваліфіковану допомогу, від госпіталізації відмовилися.

– Відомо, що жителі столиці подорожували автоквестом по Україні з 16 по 17 вересня і дорогою назад харчувалися в Полтавській та Черкаській областях, – розповів «Прочерку» керівник Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» Михайло Сьомак. – Декілька постраждалих повідомили, що харчувалися у санаторії «Світанок» у смт Свидівок. Нами було поінформовано головне управління Держпродспоживслужби в області, була створена комісія. Члени комісії з нашого боку та з боку Держпродспоживслужби сьогодні приїхали у санаторій для відбору проб, однак їх не пустили всередину.

Була викликана поліція, яка цей факт зафіксувала. Матеріали будуть направлені в прокуратуру.

Як поінформував Михайло Сьомак, у цей час в столиці в постраждалих також були відібрані проби і детальніше про причини отруєння можна буде дізнатися за декілька днів.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама